В понедельник остановятся все 4 шахты Лисичанска, дальше – перекрытие дорог и трасс – решение Подземного штаба

 

В понедельник остановятся все 4 шахты Лисичанска, дальше – перекрытие дорог и трасс. Такое решение принял Подземный штаб бастующих под землей шахтеров на шахте имени Г.Капустина. Об этом на своей странице в фейсбук сообщает народный депутат Сергей Каплин.

 

 

«10 дней под землей горняки шахты имени Капустина! Ночью выдали в тяжелом состоянии вверх Андрея Мовчана. Высокое давление, страшные боли в ногах и спине. Чиновники и руководители государственной шахты ждут, пока мы все «вперед ногами» отсюда выйдем? Мы останемся до победы!

Провели заседание штаба на глубине 575 метров. Чтобы добиться погашения долгов, освобождение и наказания руководства Лисичанскуголь, единодушно решили.

– в понедельник останавливают все 4 шахты «Лисичанскуголь» – это 4000 работников

⛏⛏– мы перекроем все дороги Лисичанска

⛏⛏⛏– остановим трассы на Харьков и Киев

⛏⛏⛏⛏– призовем коллег-шахтеров из Западной Украины блокировать сообщения с Европой и привлекать внимание к унижению людей труда

⛏⛏⛏⛏⛏ – в случае невыполнения требований собираем шахтеров, учителей, врачей, детей войны, пенсионеров и всех униженных властью и идем на Киев.

Присоединяйтесь к требованиям людей труда! Украинцы должны иметь достойные пенсии и зарплаты вовремя!»,- сообщает народный депутат С.Каплин.

 

В ПОНЕДІЛОК ЗУПИНЯТЬСЯ ВСІ 4 ШАХТИ ЛИСИЧАНСЬКА, ДАЛІ – ПЕРЕКРИТТЯ ДОРІГ І ТРАС – РІШЕННЯ ПІДЗЕМНОГО ШТАБУ10 днів під землею гірники шахти імені Капустіна! Вночі видали у важкому стані нагору Андрія Мовчана. Високий тиск, страшні болі в ногах і спині. Урядовці і керівники державної шахти чекають, поки ми всі «вперед ногами» звідси вийдемо? Ми залишимось до перемоги!Провели засідання штабу на глибині 575 метрів. Щоб добитися погашення боргів, звільнення і покарання керівництва Лисичанськвугілля, одностайно вирішили. ⛏- в понеділок зупиняють всі 4 шахти «Лисичанськвугілля» – це 4000 працівників⛏⛏- ми перекриємо всі дороги Лисичанська⛏⛏⛏- зупинимо траси на Харків і Київ⛏⛏⛏⛏- закличемо колег-шахтарів із Західної України блокувати сполучення з Європою і привертати увагу до приниження людей праці⛏⛏⛏⛏⛏ – в разі невиконання вимог збираємо шахтарів, вчителів, лікарів, дітей війни, пенсіонерів і всіх принижених владою та йдемо на Київ. Приєднуйтеся до вимог людей праці! Українці повинні мати гідні пенсії і зарплати вчасно!

Опубліковано Сергієм Капліним Неділя, 28 жовтня 2018 р.

Видео страница в фейсбук С.Каплин/ Подземный штаб бастующих под землей горняков на шахте имени Г.Капустина  заявляет о своих планах

 

По состоянию на воскресенье 28 октября 2018г.  в шахте остаётся 15 горняков и Народный депутат Украины. Жены, и семьи  горняков поддерживают требования шахтеров.  Смотрите видео ниже.

⚒ДРУЖИНИ ШАХТАРІВ, ЯКІ 8 ДНІВ ПІД ЗЕМЛЕЮ, ГОТОВІ ЙТИ НА КИЇВ⚒Сім‘ї залякують, закривають їм рота. Але ці жінки готові вдягати роби і каски і йти до Кабміну вимагати гроші, які заробили їхні чоловіки. Їм треба лікуватися, бо й без підземного протесту здоров‘я шахтарів здає. Ті, хто 8-й день на глибині 600 метрів без повітря – щодня поповнюють лікарняні ліжка. Їхнім дітям треба за щось їсти. А комуналка? Субсидії, виявилось, їм не дають, бо підприємство рік не платить ЄСВ. А платити повну ціну нічим, бо нема зарплати. Ми змусили Кабмін змінити цю норму – там, де винне підприємство – субсидію мають нарахувати. Крім боротьби за зарплати, почнемо ще й відкривати очі управлінням соцзахисту і повернемо людям пільгу!Доб‘ємося і зарплат!

Опубліковано Сергієм Капліним П'ятниця, 26 жовтня 2018 р.

Видео страница в фейсбук С.Каплин/ Семьи бастующих под землей шахтеров на шахте имени Г.Капустина

Поділитися:
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

2 комментария

 1. Молодци ребята,я вас поддерживаю. Сам в шахте работал на Новодружеской.
  Я с вами.
  Слава Шахтерам!

 2. Сам когда-то работал на Томашовсковской и Мельниковой 7 .добиваться надо результата. Время лучший судья.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *