В робочий час заступник голови Луганської ОДА В. Чередніченко відвідував засідання суду про обрання запобіжного заходу директору Сєвєродонецької лікарні Р. Водянику

Заступник голови Луганської обласної державної адміністрації «з питань цифрової трансформації» Володимир Чередніченко в робочий час відвідував судове засідання, яке проходило 1 лютого 2024р. з 14:00 в Самарському районному суді м. Дніпро стосовно застосування запобіжного заходу директору Комунального некомерційного підприємства «Сєвєродонецької міської багатопрофільної лікарні» Роману Водянику. Про це повідомляє телеграм-канал «Луганщина оперативна» публікуючи відповідну фотографію.

Виникає питання до голови Луганської ОДА Артема Лисогора, чи законно витрачаючи робочий час (або близько 3000 грн на день наших податків) чиновник Чередніченко відвідував засідання суда де розглядалась справа зовсім не його родича-чиновника з комунального підприємства підпорядкованого іншій адміністрації? Чи складений акт про відсутність на робочому місці Чередниченка і чи призначено службове розслідування за цим фактом? До відома, заступник голови Луганської ОДА Володимир Чередніченко згідно декларації за 2022 рік отримав від платників подактів 707609 грн за рік, або в середньому 59000 на місяць, або 2680 грн на день.

Скріншот з телеграм-каналу «Луганщина оперативна»

Під фото телеграм-канал «Луганщина оперативна» написав наступне: «Друзі продовження історії з обрання запобіжного заходу мародеру Водянику , який багато років обкрадав бюджет лікарні .

На фото мародер Водяник і увага цілий заступник голови Луганської обласної адміністрації Чередниченко. Фото зроблено у суді куди приперся Чередниченко щоб підтримати Водяника , а також неодноразово давав йому поради під час невеличких пауз.

Звертаємося до керівника Обласної військової адміністрації Артема Лисогора !!!!

Що робить Ваш заступник у робочий час, коли він повинен знаходитися на робочому місці, а не на засіданні суду, над тим хто розкрадав бюджетні кошти , роками .

Чи складений акт про відсутність на робочому місці Чередниченка і чи призначено службове розслідування за цим фактом ?

Також дуже цікавить той факт, чи виконав голова військової адміністрації Сєвєродонецька Стрюк , Вашу вказівку про відсторонення Водяника від посади чи ні????

Просимо Вас як керівника Луганської обласної військової адміністрації втрутитися у ситуацію яка вже вийшла із під контролю,  і нарешті розігнати це » шобло @обло»  мародерів, а також просимо внести подання про звільнення Вашого заступника Чередниченка . У разі якщо «кришу » Водяника не буде звільнено , громадські організації Луганщини направлять звернення на Ім’я Президента і Прем’єр Міністра де поінформують про той пи@дець який тут коється».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *