В ЦНАПі працюватиме агентський пункт управління Пенсійного фонду України у м. Лисичанську

14 червня, в приміщенні Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) у м. Лисичанську відбулась зустріч міського голови Сергія Шиліна з начальником управління Пенсійного фонду України в м. Лисичанську Луганської області Марією Кошелєвою.  Повідомляє прес-служба Лисичанської міської ради.

У заході також взяли участь перший заступник міського голови Андрій Шальнєв та начальник відділу адміністративних послуг, керівник ЦНАП Олена Литвинюк.

Результатом зустрічі стало підписання Угоди про співпрацю між Лисичанською міською радою та управлінням Пенсійного фонду України в м. Лисичанську щодо створення у ЦНАПі агентського пункту обслуговування громадян управлінням Пенсійного фонду України в м. Лисичанську.

Зазначимо, що агентський пункт обслуговування громадян та надання послуг з пенсійного забезпечення працюватиме в приміщенні ЦНАП у перший та третій вівторок кожного місяця з 9.00 до 12.00 задля забезпечення доступності та якості надання послуг управлінням Пенсійного фонду України в м. Лисичанську.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *