«Вечера на хуторе Слобожанщины» — видео-сказка фольклерного ансамбля «Оксамит» Новопсковской ОТГ

Фольклерный ансамбль «Оксамит» Новопсковской ОТГ Луганской области подарил зрителям новогоднюю сказку «Вечера на хуторе Слобожанщины». Сообщает ZARAZ.INFO.

Видео ютуб/ Фольклорний гурт «Оксамит». Новопсковська ТГ, Старобільський район, Луганська область.

Фольклорний гурт «Оксамит» це молодіжний колектив, який був створений в 2014 році. За цей час колектив став переможцем багатьох конкурсів,фестивалів, серед яких:

2016 році участь у відбірковому турі XV Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні, популярної музики та українського автентичного фольклору «Червона рута-2017», який проходив у м.Лисичанськ,

І перемога — ГРАН-ПРІ на I-му обласному відкритому фестивалі-конкурсі української культури та фольклору «Байбак-Fest», який пройшов у жовтні 2016 року в селищі Мілове Луганської області, в цьому ж році приймає участь у Всеукраїнському фестивалі-огляді «Рушники мого краю» м. Андрушівка Житомирської області.

У 2017 році брав участь в обласному «Фестивалі української іграшки та гри».У вересні цього ж року колектив лауреат І премії у жанрі українського автентичного фольклору XV Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута–2017» у м. Маріуполь.

2018 рік дипломант ІІІ Міжнародного молодіжного фестивалю «Фольклорний передзвін» м.Львів. 2018 рік Приз глядацьких симпатій на Київ етно мюзік фест «Віртуози фолку»

Фольклорний гурт «Оксамит» є переможцем Сесеродонецького відбіркового туру Всеукраїнського фестивалю«ЧЕРВОНА РУТА–2019» та запрошений для участі до фінального конкурсу Ювілейного ХVI Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута–2019» , що відбудеться 17-22 вересня 2019 року у Чернівцях.

У репертуарі гурту старовинні пісні, а також пісні,які були зібрані у експедиції по Луганській області.

Гурт працює в напрямку український автентичний фольклор і не тільки, а ще й полюбляє співати у різних сучасних стилях.

Зараз з репертуарами/відео інших фольклорних ансамблів України можна ознайомитися тут.