«Взяти за язика». Незважаючи на абсолютно коректну поведінку київського водія і агресивну — пасажирок, водія вже звільнили і збираються «притягнути до відповідальності»

Водія таксі, який просто розмовляв з клієнтками російською мовою і якого провокували дві пасажирки, після їх агресивних випадів, було запропоновано покинути таксі.

Незважаючи на абсолютно коректну поведінку київського водія і агресивну — пасажирок, водія вже звільнили з компанії Bolt, а тепер збираються ще «притягнути до відповідальності».

Мовний омбудсмен Тарас Кремень заявив, що водій «не зможе уникнути покарання за свій вчинок».

«Зараз ми готуємо звернення до Національної поліції та сервісу перевезень Bolt для встановлення особи порушника, щоб притягнути його до відповідальності»,- заявив Кремінь.

Нагадаємо, 25 жовтня президент України Володимир Зеленський взяв участь у відеоформаті в засіданні колегії Європейської комісії і заявив: «В Україні ухвалено законодавчі зміни у сфері захисту прав національних спільнот».

Президент відзвітував, що  в Україні «ухвалено законодавчі зміни у сфері захисту прав національних спільнот»,  хоча зрозуміло, що головним є забезпечення прав російськомовних українців.

Саме дискримінація російськомовних  громадян України  до речі є одним з головних аргументів  і путінської Росії, яка продовжує виправдовувати цим  свою агресію та цю війну проти України. 

Певні державні посадові особи продовжують розколювати Україну » мовним питанням».

За таксиста заступився нардеп Артем Дмитрук. Він припускає, що він не володіє українською мовою, і каже, що багато українців після вторгнення РФ переїхали з російськомовних регіонів.

«При цьому поїхали вони від війни не до Росії, а залишилися зі своєю країною та народом. Вони зробили вибір і показали, що вони люблять свою країну», — каже нардеп.

Він також нагадує, що багато військових говорять російською. «Невже на другий рік війни комусь ще не ясно, що любов до батьківщини та вірність своєму народу доводиться не знанням мови, а справами та вчинками. Навіщо розколювати суспільство за мовною ознакою», — ставить питання Дмитрук.

Згідно з нещодавнім опитуванням КМІС, 45% опитаних українців вважають, що в Україні є дискримінація за мовною ознакою.

One Reply to “«Взяти за язика». Незважаючи на абсолютно коректну поведінку київського водія і агресивну — пасажирок, водія вже звільнили і збираються «притягнути до відповідальності»”

  1. Получается, русскоговорящим солдатам всу- можно помирать за Украину, а говорить на на родном языке- не моги? Где грань идиотизма и кретинизма?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *