Як на Луганщині вішали і знімали губернатора (відео)

На прикінці грудня, у передноворічні свята в селищі Новопсков Луганської області на місцевому палаці культури повісили губернатора. Не те що зовсім повісили губернатора, повісили банер з портретом губернатора Луганської області Юрія Гарбуза. За бюджетні кошти чи ні була така безглузда розкіш у зоні АТО, поки що «история умалчивает». Інформує www.zaraz.info. Далі події розвивалися так.

Місцева активістка Тетяна Соловйова зняла про цей випадок відеоролик і розмістила на власному каналі в Ютуб.  Що з цього вийшло дивиться відео.

"Застав дурня молиться, так він і лоб проб'є!!!" – отакий банер повісили на головній новорічній площі Новопскова… Губернатор сказав – підлеглі зробили…. Але ввечері цей банер виглядає зовсім неестетичним»- коментує свій відеоролик 30.12.2016р. Тетяна Соловйова.

 

https://youtu.be/GVGehmqJ1ow

Цей ролик подивилося всього більше сотні глядачів, але яка була наступна реакція!

03.01.2017р. Тетяна зняла подовження цієї історії з таким коментуванням: «В Новопскові зняли ГУБЕРНАТОРА! О, велика сила Ютубу!!! 30 грудня 2016 року на моєму каналі з'явилося відео, про банер з привітаннями губернатора області, який невміло, неестетично повісила наша райдержадміністрація на вікна відреставрованого районного центру культури та дозвілля. І ось, чудо: в 2017 рік Новопсковщина зустріла без банера з привітаннями губернатора!!! Тож, керівники Новопсковського району, якщо не можете якісно виконувати розпоряджень згори – йдуть у відставку!!! Початок цієї історії за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=GVGeh…»

 

 

https://youtu.be/4QA-d1QnWBQ

 

Сподіваємося, що звдяки вам читачі, ці ролики подивляться сотні громадян України і зроблять власні висновки 😉 про дії влади на Луганщині.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *