Як відбувався прийом переселенців медиками в Полтавському хабі Лисичанської МВА

На передодні прес-служба Луганської обласної війскової адміністрації на своїй сторінці в фейсбук ЗАРАЗ.ІНФО. (Дивіться відео).

«Сьогодні приймає доктор, хірург Петренко Євген Олександрович. Медікаменти ми видаємо щодня, вимірюємо артеріальний тиск і приймаємо громадян», — розповіла медична сестра Світлана Літвіненко.

«Сьогодні (станом на 11:30- ред.) було 15-ть пацієнтів. Громадяни які до нас приходять з з угрентними патологіями- вони все-рівно йдуть до лікарень. У нас зараз чисто обстеження пацієнтів на якись захворювання, може якась профілактика. Профілактика варікозу, профілактика геморою та інше. Пацієнтам (переселенцям- ред.) дані рекомендації дані рекомендації на план лікування на майбутнє»,- розповів лікар-хірург Євген Петренко.

На жаль чиновниці Лисичанської війскової адміністрації відмовились прокоментувати данний захід організований для переселенців. (Дивіться відео).

Відео ютуб-каналу ZARAZ.INFO/ Як відбувався прийом переселенців медиками в Полтавському хабі Лисичанської МВА

«Даний матеріал виготовлено за підтримки ГО «Інститут масової інформації» в рамках проєкту міжнародної організації Internews Network»

DONATE

Підтримайте редакцію ZARAZ.INFO

Рахунок № UA383047950000026002053729142

в АТ КБ «ПРИВАТБАНК»

(ЄДРПОУ банку 14360570, код банку 304795)

валюта UAH

отримувач: ГС “ГРОМАДСЬКИЙ IНСТИТУТ РЕГIОНАЛЬНИХ ПРОБЛЕМ”

ЄДРПОУ/ДРФО 42889473

Призначення платежу: підтримка статутної діяльності

***

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *