З нагоди «Всесвітнього Дня біженців» Сєвєродонецька МВА організовує засідання круглого столу «Згуртовані – Непереможені»

20 червня Сєвєродонецька МВА організовує засідання круглого столу “Згуртовані – Непереможні”. Про це повідомляє Сєвєродонецька міська військова адміністрація.

З нагоди «Всесвітнього Дня біженців» Сєвєродонецька міська військова адміністрація організовує засідання круглого столу «Згуртовані – Непереможені», яке відбудеться 20.06.2024 року об 11:00 год. в м.Дніпро за попередньою реєстрацією. 

Для участі в “круглому столі” необхідно зареєструватися за цим посиланням.

Бажаючі взяти участь в обговоренні можуть приєднатись в онлайн-режимі за цим посиланням.

Час проведення: 20 червня, четвер, 11:00.

Адреса: м.Дніпро, проспект П.Калнишевського, буд. 27-К (БК «Металург»).

В чому суть

До участі у засіданні круглого столу «Згуртовані – Непереможні» запрошені представники управлінь та структурних підрозділів Сєвєродонецької МВА: соціального захисту населення, економічного розвитку, житлово-комунального господарства, охорони здоров’я, освіти, культури, центру надання адміністративних послуг і гуманітарного хабу, представники громадськості Сєвєродонецької МТГ (члени Ради ВПО), а також наші міжнародні та регіональні партнери.

В рамках “круглого столу” обговорять основні завдання і виклики для місцевих органів влади та механізми і інструменти їх подолання за напрямами:

  • вплив військової агресії на стан життєдіяльності Сєвєродонецької МТГ;
  • розбудова спроможності і потенціалу інституцій публічної влади та організацій громадянського суспільства, соціальна згуртованість;
  • гуманітарна допомога, надання адміністративних та соціальних послуги ВПО;
  • стан відновлення медичних, освітніх та культурних послуг для ВПО громади;
  • виклики та шляхи відновлення об’єктів інфраструктури та житлового фонду Сєвєродонецької міської територіальної громади;
  • економічне відновлення та підтримка релокованого бізнесу, допомога у профнавчанні і працевлаштуванні ВПО (програми, гранти, пільгове кредитування);
  • результати та перспективи співробітництва з регіональними та міжнародними гуманітарними і благодійними організаціями щодо подолання викликів війни.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *