За кілька хвилин до вибуху ГРАНАТ депутат сільради на Закарпатті сварився із колегами, що не можна під час війни виділяти сільському голові надбавку у 50% та щомісячну премію у 100% від окладу,- журналіст

Депутат ради села Керецьки на Закарпатті Сергій Батрин після того, як кинув гранати на сесії територіальної громади, перебуває у реанімації, ще 5 людей перебувають на операційному столі, інформації про їхній стан немає. Про це проінформувала  Українська правда.

Видання БУГ пише наступне: 15-го грудня після вибуху в сільраді журналіст Глагола написав, що в ході проведення сесії Керецьківської тергромади йшло дискусійне обговорення щодо призначення та визначення умов оплати праці голови Керецьківської ТГ на 2024 рік.

“За кілька хвилин до вибуху депутат Сергій Батрин сварився із колегами, що не можна під час війни виділяти сільському голові надбавку у 50% та щомісячну премію у 100% від окладу. Скоріш за все, саме це питання викликало обурення Батрина, оскільки у попередньому голосуванні він відмовився визнавати роботу голови сільради задовільною.

Проте його претензії та аргументи на колег не подіяли – тоді він просто вийшов та повернувся вже з гранатами і втрутився в дискусію зі словами “Можна я скажу?” і, діставши з кишені куртки три предмети, кинув їх на підлогу, внаслідок чого пролунали три вибухи”.

Відео 18+ Національної поліції України/ На Закарпатті в будівлі сільської ради депутат підірвав гранати: поліція працює на місці події

Відео підриву 3-х гранат: https://embed.membrana.media/OBZ/56c65175-desktop.mp4?r=69803&fbclid=IwAR0mDoySWA9Sog5Qq9nV6Ffhhz1oSmk32PHkQuekmQIMx2Fznz9OfasI62U

Скріншот допису журналіста Віталія Глаголи в телеграм

Глагола додає, що в Батрина був конфлікт із головою ОТГ. Депутати навіть порушували питання щодо дострокового припинення повноважень голови Керецьківської ТГ Михайла Мушки.

Видео по посиланню: https://www.facebook.com/100052673881402/videos/2669269386558392/

За попередніми даними правоохоронців, 15 грудня близько 12:00 на сесії сільської ради обговорювалося питання прийняття бюджету на 2024 рік. Під час засідання до зали увійшов один із депутатів та підірвав три гранати.

Правоохоронці розпочали досудове розслідування щодо підриву гранат в адміністративному приміщенні Керецьківської сільської рад Хустського району. Подія кваліфікована як терористичний акт та незаконне поводження з боєприпасами (ч. 2 ст. 258, ч. 1 ст. 263 КК України).

Нагадаємо, 15-го грудня в будівлі Керецьківської сільської ради на Закарпатті депутат від “Слуги народу” Сергій Батрин підірвав гранати, внаслідок чого 26 людей отримали поранення. Сесію сільради транслювали онлайн.

Депутат Керецьківської сільради на Закарпатті Сергій Батрин міг підірвати гранати під час сесії територіальної громади через конфлікт із колегами з приводу надбавки й премії для голови Керецьківської ТГ Михайла Мушки.

8-го грудня Батрин записав відео, в якому заявив, що в бюджеті-2024 села Керецьки закладено 100 тисяч на директора комунального підприємства Івана Кондора і що голова сільради хоче “собі щось мати”. Він заявив, що в людей немає води, а не в “Кондора і Мушки”.

Батрин також анонсував, що незабаром усі “будуть здивовані відповідями, чому, хто, як кришує безсмертного нашого Мушку”.

***

Керівник обладмінстрації Віктор Микита відвідав постраждалих, яких каретами швидкої допомоги доправили до Свалявської районної лікарні.

“Усі, хто потребував хірургічного втручання, вже прооперовані. Пʼятьох осіб ще оперують, їх доставили у важкому стані. Щодо них поки що інформації немає.

Більшість поранень середнього ступеня тяжкості, які не загрожують життю людей. Усі отримали необхідну медичну допомогу і перебувають під постійним наглядом лікарів”.

За словами Віктора Микити, усі постраждалі були в лікарні сусіднього району менш ніж за 50 хвилин із моменту повідомлення про вибух. Завдяки цьому врятовані життя людей.

Закарпатська обласна прокуратура зазначає, що 26 потерпілих госпіталізували з тілесними ушкодженнями різного ступеню тяжкості, з них семеро – у важкому стані. Підривник також перебуває у реанімаційному відділенні медзакладу.

Відео телеканалів

Відео 18+ телеканалу Перший/ ПЕРВОЕ ВИДЕО ПОДРЫВА ГРАНАТ в сельсовете на Закарпатье! ПОДРЫВАТЕЛЬ в больнице — что известно?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *