«Запитайте, Пашинський – бандит? 100 людей скажуть – так». Зеленський пояснив, чому поки що пробуксовує його план “весна прийде-саджати будемо”

«Запитайте, Пашинський – бандит? 100 людей скажуть – так». Зеленський пояснив, чому поки що пробуксовує його план “весна прийде-саджати будемо”

Президент на початку сьогоднішнього прес-марафону пояснював, чому не зміг реалізувати свою передвиборчу тезу «весна прийде – саджати будемо».

«Хочу вам пояснити про «посадку», «весна прийде». Коли я прийшов, я думав, на другий день ми будемо всіх саджати, всіх корупціонерів”, сказав він.

Але тут же виявилося, що , наприклад, вже відкриті кримінальні справи розкидані по багатьої структурах.

“Коли я став консультуватися, виявилося, щоб зібрати іх до купи та отримати вирок потрібні роки. Мені так і сказали: роки…..”, -пояснював В.Зеленський.

Тому , як він казав, з”явився проект  поеднання силових структур.

” При цьому перші наручники, які одягли за мене – всі навколо сказали «ай-яй-яй», президент не має права впливати на правоохоронні органи. Окей. А я можу збирати нараду і говорити з правоохоронцями, які в них дії? А так можна. Так це за законом? За законом. А якщо ходить бандит по вулиці і мені дзвонять усі і кажуть – ця людина вбиває, бере ще, вона була депутатом, я можу їм сказати: де посадки таких людей? Ну, ви можете, але дуже обережно», – розповів президент України. – … Вийдіть на вулицю і запитайте: Пашинський – це бандит чи ні? Я даю вам 100%, 100 людей запитаєте – 100 людей скажуть «так»… Я ж не впливаю? Не впливаю. Ну і все», – сказав Зеленський”.

“1 ноября – контрольный check point. Правоохранители должны (мы это обсуждали на совещаниях) по нескольким громким делам показать результат”, – пообещал президент.
“Хочу, чтобы все закончили заниматься пиаром, а был бы реальный результат”, – сказал глава государства.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *