Запрошення на дискусію «Безпечна реінтеграція Донбасу: людський вимір»

У вівторок, 28 листопада 2017 рокуо 18:00 на громадському майданчику «ХочуБуду» (м. Сєвєродонецьк, вул. Гагаріна 78-Б) «в рамках громадського марафону #Навіщо_Нам_Бути_Разом? відбудеться public talk на тему: «Безпечна реінтеграція Донбасу: людський вимір».
До участі запрошуються представники місцевих спільнот — волонтери, АТОвці, переселенці, громадські активісти, а також експерти та журналісти.
Фотоархів. У громадському просторі «Хочу Буду»
Питання для обговорення:
  • Стратегія безпечної реінтеграції Донбасу: якою вона повинна бути?
  • Як відновити конституційні права переселенців і створити систему соціального захисту?
  • Реінтеграція місцевих жителів після звільнення Донбасу: який шлях обрати?
  • Якою має бути інформаційна політика по відношенню до тимчасово окупованих територій?
Модератор — громадський активіст, політолог Олег Саакян.
Спікери — Юлія Тищенко (Український незалежний центр політичних досліджень), Володимир Лупацій (Центр соціальних досліджень «Софія»),Олена Ніжельська (Кризовий медіа-центр «Сіверський Донець»), Оксана Луньова (Сєвєродонецька молодіжна рада), Марія Гуляєва (регіональне представництво ГО «Восток SOS» в Сєвєродонецьку).
Захід проходитиме за підтримки Посольства Швейцарії в Україні, участі Українського незалежного центру політичних досліджень та Платформи соціально-гуманітарних ініціатив та інновацій «Єдиний Координаційний Центр».
Партнери марафону в Сєвєродонецьку: Кризовий медіа-центр «Сіверський Донець», Сєверодонецька молодіжна рада, ГО «Восток SOS», ГО «Сєверодонецька організація ветеранів та учасників АТО».
Реєстрація за тел.: 099-714-46-65
Для довідки:
#Навіщо_Нам_Бути_Разом? – громадський марафон за участі спільнот для обміну досвідом, історіями та ідеями про безпечну реінтеграцію. Більше інформації — на сторінці марафону #Навіщо_Нам_Бути_Разом? у Фейсбуці: www.facebook.com/chomumyrazom/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *