Запрошуємо на майстер-клас: Як знайти своє майбутнє в IT-сфері? (+відео)

goit-proon

Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні у партнерстві з компанією GoIT запрошує вас на безкоштовний одноденний майстер-клас «Як знайти своє майбутнє в секторі ІТ». Цей захід розроблений для амбітних молодих людей, націлених на вдосконалення своїх ІТ-навичок для успішної кар’єри та усіх охочих познайомитися з цією інноваційною галуззю.

Майстер-клас відбудеться у місті Сєвєродонецьк, готель «Мир», 4 поверх, конференц-зал  (вул. Лисичанська, 1), 17 грудня 2016 року з 11:00 до 17:00.

Мета заходу: розповісти молоді про кар’єрні можливості на ринку IT в Україні, визначити перші кроки на шляху до успішної професії в IT-сфері.

Тренери: провідні спеціалісти GoIT, однієї з найбільш динамічних компаній України у сфері IT-освіти.

Під час майстер-класу ви дізнаєтесь про:

l  загальний стан ринку IT в Україні – напрямки, переваги, перспективи професії;

l  якості та навички, необхідні для успішного старту кар’єри в IT;

l  найбільш затребувані IT-напрямки: Frontend, QA, Java Development;

l  емоційний інтелект — що це і як він може допомогти у роботі та особистому житті.

Також у вас буде можливість в неформальній обстановці поспілкуватися з молодими людьми, які з нуля створили та успішно розвивають велику освітню IT-компанію.

Для участі у майстер-класі реєструйтесь онлайн.

Ініціатива реалізується Програмою відновлення і налагодження миру ПРООН у партнерстві з компанією GoIT за фінансової підтримки уряду Чехії.

***

Нагадаємо, ПРООН організувала 4-місячну навчальну програму за напрямком Frontend development, в якій взяли участь 704 переселенця. Дивіться відео.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *