“Здолаємо його разом!”

“Здолаємо його разом!”

Громадська організація «Фундація підтримки осіб старшого віку «Вік щастя» з 01.05.2020 р. почала працювати в проекті «Здолаємо його разом!», щодо протидії та полегшення наслідків пандемії COVID-19, який підтриманий ПРООН . Цільова аудиторія з якою працює наша організація, це люди старшого віку. Проект передбачає допомогу вразливій категоріі населення подолати наслідки пандемії коронавірусу.

Проектом буде охоплена Донецька та Луганська область, безпосередньо м.Слов’янськ і Дружківка, в яких працює наша організація.

Люди старшого віку (чоловіки та жінки віком 55+), в умовах карантину можуть відчувати тривожність, стрес або піддаватися домашньому насильству. Проектом передбачено проведення онлайн-лекцій з психології та конфліктології на платформі «ZOOM», та організація відкритої групи онлайн для надання психологічної допомоги старшим людям подолати стресовий стан, та закритої групи для допомоги особам, які потерпають від випадків домашнього насильства.

Онлайн лекції та допомога буде надаватись сертифікованими експертами-психологами.

Розклад лекцій і консультацій будуть надані на сторінках нашої організації та сайтах зацікавлених організацій, які працюють з особами старшого віку.

З 01.05.2020 року в рамках проекту відкрита гаряча лінія за тел.(099)624 38 10 з метою надання консультативної допомоги особам старшого віку, які потерпають від домашнього насильства, або знаходяться в стресовому стані. На телефоні гарячої лінії працює сертифікований консультант нашої організації, яка пройшла навчання за курсом “Залучення громади до системи раннього реагування на випадки домашнього насильства”

Людина, яка потерпає від домашнього насильства, або потрапила в складні життєві умови, або їй просто потрібно проговорити свою ситуацію, має можливість зателефонувати за номером, що вказаний вище з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 18.00 години, або залишити повідомлення у месенджері і наш фахівець проконсультує як діяти в його ситуації.

З метою долучити до проекту, зацікавлені структури, які працюють з людьми старшого віку, людей старшого віку, які проживають на території Донецької області, володіють сучасними технологіями, але потерпають від наслідків пандемії коронавірусу, ми пропонуємо Вам бути партнерами в проекті та надати інформаційну підтримку нашому проекту.

facebook.com/@vikschastya

Наша взаємодія та спільна робота допоможе вразливій категоріі населення подолати наслідки пандемії коронавірусу.

Тривалість проекту 3 місяці з 01.05.2020 до 31.07.2020.

Голова правління ГО Фундація підтримки

осіб старшого віку «Вік щастя» Бондаренко Н.М.

Контактна особа

+38 099 963 21 63; [email protected]

Юхно Наталія

Проект «Здолаємо його разом!”, впроваджується організацією ГО “Фундація підтримки осіб старшого віку “Вік щастя” за конкурсом грантів для протидії й полегшення наслідків коронавірусу, який адмініструється ІСАР Єднання за фінансування Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *