Зеленський з прес-службою проігнорували акредитованих журналістів у Станиці Луганській

 

Зеленський з прес-службою проігнорували акредитованих журналістів у Станиці Луганській

 

Сьомого липня, президент України Володимир Зеленський разом із президентом Європейської ради Дональдом Туском побували у зоні проведення ООС. У зв’язку з офіційною робочою поїдкою, близько двох десятків журналістів були запрошені до Станиці Луганської – і проігноровані делегацією та прес-службою глави держави.

Про це в соцмережах повідомляє кілька працівників ЗМІ – серед них і спецкор телеканалу “Україна” Олександр Махов – на Facebook. “Подія була анонсована Адміністрацією президента. На неї були акредитовані журналісти.

«У підсумку — щонайменше 20 журналістів прибули в Станицю Луганську.

Зеленський і Туск проігнорували журналістів ПЕРЕД тим, як зайшли на кпвв. Журналістів на територію кпвв охорона Президента не пропустила. Журналісти залишились чекати на підхід (коментарі) за межами кпвв. Загалом очікування тривало 1,5 години. Після відвідування Зеленський і Туск залишили кпвв і проїхали повз журналістів, які чекали на них на виході.

Зеленський і Туск точно бачили, що журналісти присутні і чекають на коментарі.

З огляду, на суспільну важливість теми, журналісти очікували отримати коментар щонайменше від глави української держави.

Про те, що підходу до преси з боку Президента не очікується, журналістам повідомила охорона Президента. А не прес-служба, наприклад.

Iuliia Mendel навіщо було запрошувати журналістів, якщо спілкування з ними і їхня робота на кпвв не була запланована?

Я вважаю, що сьогоднішня ситуація свідчить про показове ігнорування Володимиром Зеленським журналістів і зневага до їхньої роботи.

Погано, що акредитацію не можна повернути, як квитки на концерт, який не відбувся”, – звертається Махов до речниці президента.

 

 

Від редакції ZARAZ.INFO добавимо, що поїздка до Станиці-Луганської від «столиці» Луганської області — Сєвєродонецька триває близько трьох годин і такий час потрібен назад. Тобто мінімум 6 годин журналісти втратили марно.

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.