«Жрать хатітє, да?»: як у Волинській ОДА  екс-чиновники з Донечини та Луганщини зустрічали  журналістів  

«Жрать хатітє, да?»: як у Волинській ОДА  екс-чиновники з Донечини та Луганщини зустрічали  журналістів  

Заступники голови Волинської обласної державної адміністрації, яких делегували керувати областю з буремних Донецька та Луганська, лихословили до місцевих журналістів, говорили непристойності та вивертали кишені. А все для робилося для того, щоб не пояснювати, де у цих кишенях взялися мільйони. Про це йдеться у сюжеті ТРК «Аверс».

Журналісти «Аверсу» прибули до Волинської облдержадміністрації аби познайомитися з одним із заступників голови Волинської ОДА Олександром Троханенком, якого делегували на Волинь зі сходу, та провести заплановані інтерв’ю з приїжджими посадовцями. 
Спроба запитати про задекларовані чималі статки у чиновника не увінчалася успіхом. Журналістів телеканалу «Аверс» зустріли у коридорах державного відомства, куди відтепер окремим представникам ЗМІ можна потрапити лише з дозволу пресслужби ОДА, зухвалість грубість та нахабство.
Зокрема, керівник апарату Волинської ОДА Юрій Судаков, побачивши журналістів, кинув фразу «Жрать хатітє, да?». А Олександр Троханенко, не бажаючи відповідати на питання щодо походження його статків, прямо заявив журналістці: «А, може, завтра прийдете до мене і переночуєте зі мною, чи що?».
Зарплата, яку показує Олександр Троханенко у своїх деклараціях, як для середньостатистичного українця – непогана. Найбільше він заробив у 2019 році – 325 тисяч гривень за рік, що фатично складає біля 27 тисяч гривень на місяць. Але для такого розмаху, з яким живе Олександр Троханенко, цих грошей очевидно бракує. Для прикладу, на його безробітну дружину зареєстрований Порше Кайен, придбаний у 2012 році. Сам посадовець їздить на автомобілі Фольксваген Туарег 2017 року випуску, який придбав у 2019 році за понад один мільйон гривень.
Здавалося б, що з його зарплатнею на таку автівку потрібно відкладати пів життя, але ж ні, поки чиновник відкладав на машину, встиг у 2016 році придбати елітну квартиру у київській новобудові за два з половиною мільйони гривень. Виникає питання: звідки такі гроші, адже, судячи з реєстрів, бізнесу Троханенко не мав і не має.

 

 

 

.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *