«Золоті яйця» і «родзинки» Рівненського вищого профучилища ресторанного сервісу і торгівлі (Відео)

Сучасна профтехосвіта — це не бурса або ПТУ минулого! Це доказує приклад організації сучасного учбового процессу в державному навчальному закладі «Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі», який показали журналістам під час прес-туру,  в якому прийняв участь кореспондент сайту ZARAZ.INFO.

В результаті реформи професійно-технічної освіти в цьому закладі здійснюється якісна підготовка на сучасному обладнанні робітників високого рівня кваліфікації, які дуже затребувані на ринку праці з числа випускників загальноосвітніх навчальних закладів на основі повної загальної середньої освіти, перепідготовка та підвищення кваліфікації працюючих робітників і незайнятого населення за направленнями обласного центру зайнятості.

Фото ZARAZ.INFO/ майстриня кондитерского виробництва Світлана Рижук

«Наші діти всі мають роботу, нас беруть на роботу с задоволенням. Ми маємо багато баз практики, кондитерськи цехи. де діти проходять практику з початку. А потім їх вибирають хто кому подобається, беруть їх на роботу«,- розповіла майстриня кондитерского виробництва Світлана Рижук і продемонструвала з дегустацією роботу своїх учнів. Здивуванням для журналістів був їстівний колоьоровий папір з зображенням логотопом учбового закладу.

Фото ZARAZ.INFO/ кондитерські вироби з їстівним папіром з зображенням логотипу закладу, які зробили учні училища

«Чим займається училище? Це первинна професійна підготовка. Це сирого старшокласника, або трохи старше взяли і навчили професії. Невелика доля навчання дорослого населення. Професії наші вам уже анансували: кухар, кондитер, офіціант, бармен, продавець, пекарь. Щорічно приймаємо близько 280, випускаємо близько 250 фахівців»,- презентував учбовий заклад директор училища Віктор Рудик.

Фото ZARAZ.INFO/ директор Рівненського вищого професійного училища ресторанного сервісу і торгівлі Віктор Рудик презентує учбовий заклад

Родзинкою демонстрації здобутків учбового закладу профтехосвіти стала майстриня виробничого навчання Надія Лемех, яка продемонструвала сучасне обладннання ресторанної кухні і стисло але змістовно розповіла, як готувати «Золоті яйця», червону молекулярну ікру, «Помідори по рівненські», бурячки з курячого паштету та інші страви, які наочно можна було продегустувати.

Фото ZARAZ.INFO/ майстриня виробничого навчання Надія Лемех демонструє «Золоті яйця» і розповідає секрет їх приготування

Кулінарний, кондитерський і пекарський «зашквар» достатку і досвічені викладачи- ось, що можна скорочено сказати про Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі (дивіться фото і відео у т.ч. з майстер-класом приготування смачних страв).

Фото ZARAZ.INFO/ холодні закуски, на передньому плані «Помідори по-рівненські» з «Бурячками з куринного паштету» (праворуч другий план).

Фото ZARAZ.INFO/ так художньо учні профзакладу навчаються оформлювати салати

Фото ZARAZ.INFO/ торти- справжні художні шедеври

Якщо не мати власних обмежень в споживанні їжи, то випуститись з училища можна не тільки з дипломом, а і «пончиком».  Від голоду учні тут точно не пропадуть!

Фото ZARAZ.INFO/ дуже приваблеві на погляд і смачні на смак кондитерські вироби

Фото ZARAZ.INFO/ учбовий ресторанний зал для навчання барменів і офіціантів

«Понад 80% випускників працевлаштовуються за професією, яку вони отримали в училищі»

Стратегія Рівненського вищого професійного училища ресторанного сервісу і торгівлі складається з обов’язкового моніторингу ринку праці, тісної співпраці з представниками реального сектору економіки, що дозволяє уникнути підготовки не потрібних і зайвих фахівців.

Профтехосвіта – не ярмо для міста, а потужний локомотив економікита наповнення податками міського бюджету, вважає директор Рівненського ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі Віктор РУДИК.

Більше цікавої інформації про заклад і про рецепт приготування «Золотих яєць» дивіться в відео.

Відео ютуб-каналу ZARAZ.INFO«Золоті яйця» і «родзинки» Рівненського вищого профучилища ресторанного сервісу і торгівлі

«Мені подобається тут навчатися через те що тут хороші викладачі. Дуже гарно пояснюють, показають різні виготовлення тортів, тістечок, оздоблення їх»,- розповіла здобувачка професії кондитера Наталія Швед.

Фото ZARAZ.INFO/ майбутня кондитерка Наталія Швед

***

DONATE

Підтримайте редакцію ZARAZ.INFO

Рахунок № UA383047950000026002053729142

в АТ КБ «ПРИВАТБАНК»

(ЄДРПОУ банку 14360570, код банку 304795)

валюта UAH

отримувач: ГС “ГРОМАДСЬКИЙ IНСТИТУТ РЕГIОНАЛЬНИХ ПРОБЛЕМ”

ЄДРПОУ/ДРФО 42889473

Призначення платежу: підтримка статутної діяльності

***

«Даний матеріал виготовлено за підтримки ГО «Інститут масової інформації» в рамках проєкту міжнародної організації Internews Network»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *