Звернути увагу на “неудовлетворительную работу общественного транспорта в вечернее время” наказували виборці депутату С.Яіцькому

Фото із архіву www.zaraz.info. Депутат Лисичанської міської ради С.Яіцькій (в першому ряду другий праворуч).

Згідно п.6 ст. 16 ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад» депутат місцевої ради «інформує раду та її виконавчі органи про результати обговорення його  звіту,  зауважень  і  пропозицій, висловлених  виборцями  на адресу ради та її органів,  а також про доручення,  дані  депутатові  у  зв'язку   з   його   депутатською діяльністю».

Громадська організація «СХІДНА ВАРТА» 01.03.2017р. звернулася до міського голови і секретаря Лисичанського міської ради з проханням:  «надати інформацію хто з депутатів виконав норму п.6 ст. 16 ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад» і проінформував Лисичанську міську раду та її виконавчі органи про результати обговорення його  звіту (станом до 28.02.2017 року) і що саме було у таких звітах.  Які були  зауваження і  пропозиції, висловлені  виборцями  на адресу ради та її органів,  а також про доручення,  дані  депутатові  у  зв'язку   з   його   депутатською діяльністю?». 

У відповіді на цей  лист були надані копії інформації про результати обговорення  звітів деяких (але не всіх! 17-ти із 36-ти) депутатів на зустрічах з виборцями.  Прес-служба ГО «СХІДНА ВАРТА» оприлюднює інформацію надану депутатами (слідкуйте за анонсами).

 

Нижче публікуємо інформацію депутата Лисичанської міської ради С.Яіцького   про результати обговорення його  звіту,  зауважень  і  пропозицій, висловлених  виборцями  на адресу ради та її органів,  а також про доручення,  дані  депутатові  у  зв'язку   з   його   депутатською діяльністю. 

 

Згідно п.4 цієї інформації виборці давали наказ депутату Сергію Яіцькій звернути увагу на "неудовлетворительную работу общественного транспорта в вечернее время".  

 

 

 

Громадськість міста Лисичанська

контролюйте 

 ВИКОНАННЯ НАКАЗІВ ВІБОРЦІВ

депутатами Лисичанської міської ради!

Від вашого контролю за депутатами, бюджетом і роботою виконокому і комунальними підприємствами залежить ваша якість життя у громаді.

 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *