Звіт секретаря міськради Щеглакова Е.І. про здійснення повноважень уповноваженого представника від Лисичанської міськради на участь у загальних зборах учасників ТОВ ТРК «АКЦЕНТ» виноситься першим питанням на чергову сесію 2 травня

Згідно Розпорядження міського голови від 18.04.2018р. №135 скликаються депутати на засідання чергової сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання 2 травня 2018 року о 14.00 у залі засідань міської ради.

На розгляд сессії виносяться наступні питання:

 1. Звіт секретаря міської ради Щеглакова Е.І. про здійснення повноважень уповноваженого представника від Лисичанської міської ради на участь у загальних зборах учасників ТОВ ТРК «АКЦЕНТ».

 1. Про внесення змін до Регламенту Лисичанської міської ради.

 1. Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік.

 1. Про виконання Програми економічного і соціального розвитку м. Лисичанська на 2017 рік та про затвердження Програми економічного і соціального розвитку м. Лисичанська на 2018 рік.

 1. Про затвердження Програми сприяння розвитку та підтримки малого і середнього підприємництва в м. Лисичанську на 2018 – 2020 роки.

 1. Про регулювання земельних відносин.

 1. Про виконання програми розвитку земельних відносин у м. Лисичанську на 2015 – 2017 роки та затвердження Програми розвитку земельних відносин м. Лисичанська на 2018 – 2020 рр.

 1. Про надання доручення Луганській обласній військово-цивільній адміністрації.

 1. Про звільнення від оплати за комунальні послуги Лисичанської міської організації Товариства Червоного Хреста України.

 1. Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати на 2018 рік при визначенні вартості робіт по будівництву, реконструкції та капітальному ремонту об’єктів, що споруджуються за рахунок коштів місцевого бюджету

 1. Про внесення змін до списку присяжних.

 1. Про застосування Типових правил благоустрою території населеного пункту.

 1. Про проведення конкурсу з призначення управителя багатоповерхових будинків на території міст Лисичанська, Новодружеська, Привілля.

Засідання депутатських комісій Лисичанської міської ради для попереднього розгляду питань порядку денного чергової сесії міської ради провести 26 квітня 2018 року.

 

 

Читайте матеріали по темі ТРК «Акцент»:

У ТРК «АКЦЕНТ» ПРОРОСЛА КРЫША 10.05.2017

ОППОБЛОК ТЕРЯЕТ КОНТРОЛЬ В ИНФОРМАЦИОННОМ ПОЛЕ. САЙТ ЛИСИЧАНСКОГО ГОРСОВЕТА УЖЕ МЕСЯЦ НЕ ПУБЛИКУЕТ ВИДЕО ТРК «АКЦЕНТ» 19.03.2018

 

ГЛАСНОСТЬ И ОТКРЫТОСТЬ СПАСЕТ ЛИСИЧАНСК ОТ КОРРУПЦИОННОГО ПРОТИВОСТОЯНИЯ В ДЕПУТАТСКОМ КОРПУСЕ 25.02.2018

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *