14-ть команд прийняли участь у квесті з протидії торгівлі людьми «Ціна свободи»

 

За ініціативи Міжнародної організації IREX та при підтримці Національної поліції Україні в м. Сєвєродонецьку відбувся масштабний соціально-пізнавальний захід «Ціна свободи». Інформує Сєвєродонецький відділ поліції.

 

 

Термін «торгівля людьми» в сучасному світі мала б зустрічатися лише в підручниках історії, проте це ганебне явище продовжує існувати та збільшувати свої мережі «работоргівців».

 

Враховуючи те, що найбільшим ворогом у протидії злочинам пов’язаним з торгівлею людьми є необізнаність, Міжнародна організація IREX провела квест, який наочно, в цікавій та сучасній формі розповів про види рабства й способи визволення з нього.

 

Три реальні історії людей, які потрапили в сексуальне та трудове рабство, три долі, які були зламані, проте завдяки спільним діям вони отримали свободу та повернулися додому. 14-ть команд, до складу яких входили і поліцейські Головного управління Національної поліції в Луганській області, пройшли весь шлях тих людей, вони стикалися з байдужістю, вакуумом, у який потрапили шукаючи кращої долі, безвихіддю та непереборною жагою свободи.

 

«Ми отримали унікальний досвід та з іншого боку подивилися на проблему рабства як в Україні, так і світі. Ми зрозуміли головне, що жертвою работоргівців може стати кожний, проте, дотримуючись елементарних запобіжних заходів, можна врятувати своє життя», — поділилися враженнями учасники квесту.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *