Антипремія «Дискримінатор року – 2017» збирає номінантів

«Дискримінатор року» – всеукраїнська щорічна АНТИпремія, що публічно відзначає осіб та організації, які не поважають і порушують права людини.

Такі порушення можуть проявлятись у різному вигляді: сексистська реклама, дискримінаційний законопроект, публічні погрози, пов’язані зі статтю, кольором шкіри, віросповіданням чи сексуальною орієнтацією тощо.

Міжнародний фонд «Відродження» вже тривалий час підтримує громадські ініціативи, що будуть в Україні середовище вільне від дискримінації. Коаліція з протидії дискримінації в Україні та Кампанія проти дискримінації за підтримки фонду «Відродження» проводить щорічну антипремію “Дискримінатор року” в номінаціях:

  • Найбільш дискримінаційне висловлювання («Язик мій – ворог мій»);
  • Найбільш дискримінаційний вчинок («Реально Г»);
  • Найбільш небезпечна законодавча ініціатива, що може призвести до дискримінації («Дискримінація «в законі»).

Номінантом АНТИпремії може бути будь-який орган державної влади чи місцевого самоврядування, їхня посадова особа чи інша юридична особа або її посадова особа, публічні особи, фізичні особи, які найбрутальніше порушували принципи рівності та недискримінації з 1 листопада 2017 року по 1 листопада 2017 року.

Номінувати порушника на «Дискримінатора року» може кожен. Для цього від імені особи чи чи організації необхідно заповнити онлайн-форму: https://goo.gl/Pzf966

Заявки приймаються до 10 листопада 2017.

Звертаємо увагу, що інформація про особу/організацію, яка подає заявку, є анонімною та не публікується в інформаційному просторі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *