Голова Попаснянської райдержадміністрації С.Шакун провів виїзний прийом громадян у Малорязанцево

 

Другого листопада голова Попаснянської райдержадміністрації Сергій Шакун провів виїзний прийом громадян у Малорязанцевській селищній раді. Декілька тижнів тому Сергій Вікторович вже приїздив до Малорязанцева, але поспілкуватися із місцевими мешканцями йому не вдалося із-за неналежно проведеної селищним головою Юрієм Новаком інформаційної кампанії. Минулого разу очільник району лише ознайомився з інфраструктурою селищної ради.

 

Цього разу зустріч з мешканцями селища Малорязанцево та селища Лисичанське, яке входить до складу ради, проходила в селищному будинку культури. Для спілкування з головою звернулися місцеві мешканці, проблемні питання кожного з яких потребували підтримки з боку представників районної влади.


Під час прийому піднімалась низка важливих питань. Зокрема, щодо будування дитячих майданчиків, ремонту доріг, надання матеріальної допомоги, переведення пенсійних справ з Лисичанського пенсійного управління до Попаснянського, освітлення вулиці, де розташовано дитячий садок, вирубки сухостою, сталої роботи селищного будинку культури, реєстрації договорів оренди на земельні частки (паї) в Центрі надання адміністративних послуг тощо.

Але самою головною проблемою, на погляд місцевих жителів, виявилася проблема щодо прозорої роботи Малорязанцевської селищної ради. Активістка селища Лисичанське Ірина Кулачко звернулася до Сергія Шакуна із колективною скаргою на роботу ради і попрохала якомога швидше вирішити всі порушені питання у зверненні.

 

Сергій Вікторович, обговоривши можливі шляхи вирішення питань, зауважив, що кожне звернення перебуватиме на його особистому контролі до остаточного вирішення та акцентував увагу присутніх на тому, що не останню роль в процесі покращення взаємодії громади та влади і вирішення нагальних проблем залежить й від самої громади.

«Тільки лиш діючи спільно ми зможемо змінити наше повсякденне життя та значно його покращити», – зазначив очільник.

 

 

.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *