Без?опасно: ЦИК 10 августа утвердила состав городских ТИК   Лисичанска, Северодонецка и Счастье, а 8 августа отменила выборы в этих громадах!

 

Выборы “с определенными условиями”

ЦИК 10 августа утвердила состав городских ТИК   Лисичанска, Северодонецка и Счастье, а 8 августа отменила выборы в этих громадах! 11 августа заявила, что выборы могут состояться при определенных условиях

 

Без?опасно: комиссии созданы, члены могут “работать” как бездельники в условиях отмены выборов проедая деньги налогоплательщиков? 

Центральная избирательная комиссия 10 августа утвердила состав (смотрите список ниже) городских территориальных избирательных комиссий  городов Лисичанска, Северодонецка, Счастье Луганской  области. Сообщает  ZARAZ.INFO.

Об этом указано в Постановлении № 172  от 10 августа 2020  “Об образовании и формировании состава областных, районных (кроме районов в Автономной Республике Крым), городских (кроме городов в Автономной Республике Крым), районных в городе Киеве территориальных избирательных комиссий”.

По информации ZARAZ.INFO сегодня, 12 августа созываются члены ТИК Лисичанска на первое заседание комиссии.

Опасно: выборы отменены!

Напомним, что 8 августа ЦИК приняло Постановление № 161 “О невозможности проведения первых выборов депутатов отдельных сельских, поселковых, городских советов Донецкой и Луганской областей и соответствующих сельских, поселковых, городских голов 25 октября 2020”. Этим постановлением было установлено невозможность проведения в соответствии с положениями Избирательного кодекса Украины выборов 10 сельских, поселковых, городских территориальных общин Бахмутского, Волновахского, Мариупольского и Покровского районов Донецкой области и 8 – Северодонецкого и Счастьенский районов Луганской области.

 

Без?опасно: выборы могут все-таки состоятся?

Решение ЦИК о невозможности проведения местных выборов в отдельных сельских и городских советах на Донбассе является законным, поскольку основывается на соответствующих выводах военно-гражданских администраций. Об этом говорится в разъяснении, опубликованном 11 августа 2020 на сайте Центризбиркома.

Как пояснил председатель ЦИК Олег Диденко, в комиссию поступили выводы Донецкой и Луганской ВГА об избирательных участках, на которых невозможно осуществлять организацию подготовки и проведения местных выборов. ВГА свои выводы основывали на позиции целого ряда компетентных органов, в полномочия которых отнесен вопрос безопасности.

“ЦИК не имеет ни законодательных полномочий, ни практических возможностей проверить реальное состояние дел на этих территориях. Вместе с этим, мы обязаны обеспечивать реализацию и защиту избирательных прав граждан. Но для этого должны быть соответствующие условия. Вопросы безопасности, прежде всего. Ведь не забываем, что высшей ценностью является человек, его жизнь и здоровье. Также мы не имеем никаких оснований ставить под сомнение выводы, которые предоставили областные военно-гражданские администрации”, – отметил Диденко.

ЦИК не исключает, что местные выборы на подконтрольном Донбассе могут состояться. Для того, чтобы выборы состоялись, нужны новые выводы Донецкой и Луганской Военно-гражданских администраций.

Ситуация с безопасностью может измениться и, если до начала избирательного процесса очередных местных выборов в Комиссию поступят новые выводы Донецкой и Луганской ВГА о возможности проведения первых местных выборов в этих 18 общинах или в части из них, то выборы там могут произойти даже 25 октября 2020″, – отметил Диденко.

Додаток 232

до постанови Центральної виборчої комісії

від 10 серпня 2020 року № 172

Лисичанська міська територіальна виборча комісія
Сєвєродонецького району Луганської області

Голова комісії – Бєлуха Максим Борисович, 1977 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Заступник голови комісії – Ходус Валентина Вікторівна, 1972 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Секретар комісії – Герасименко Ольга Анатоліївна, 1983 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Члени комісії:

Абросімова Вікторія Анатоліївна, 1963 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Верещагіна Світлана Петрівна, 1965 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “БЛОК ДМИТРА ГОЛУБОВА” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Волик Олександра Геннадіївна, 1996 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НОВА ПОЛІТИКА” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Гомолко Володимир Ігорович, 1990 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Єдина Країна” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Жданова Вікторія Валеріївна, 1983 року народження – від місцевої організації Української партії “Зелена планета” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Золотарьова Ольга Сергіївна, 1974 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Кутова Валентина Володимирівна, 1982 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ВИМАГАЄМО ЗМІН” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Лаврентьєва Тетяна Олександрівна, 1974 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Літвінов Олександр Олексійович, 1989 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Солідарність жінок України” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Морозова Ольга Ігорівна, 1974 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Токарєв Олександр Віталійович, 1996 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Фоменко Лариса Миколаївна, 1961 року народження – від місцевої організації Політичної партії “РУХ ЗА РЕФОРМИ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Чернопятко Вікторія Ігорівна, 1983 року народження – від місцевої організації Політичної партії “За Майбутнє” (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);

Чернявський Даніїл Ростиславович, 1994 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Юсакова Ольга Петрівна, 1967 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).

Секретар

Центральної виборчої комісії О. ГАТАУЛЛІНА

Додаток 232

до постанови Центральної виборчої комісії

від 10 серпня 2020 року № 172

Сєвєродонецька міська територіальна виборча комісія
Сєвєродонецького району Луганської області

Голова комісії – Бондарчук Олена Миколаївна, 1970 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Заступник голови комісії – Степаненко Олександр Володимирович, 1971 року народження – від місцевої організації Політичної партії “За Майбутнє” (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу).

Секретар комісії – Ковалевська Марія Юріївна, 1992 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Члени комісії:

Варава Інна Олександрівна, 1968 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Вержежевський Анатолій Вікторович, 1952 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “УКРАЇНА СЛАВЕТНА” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Гаращенко Наталія Вячеславівна, 1984 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Молодь до ВЛАДИ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Горобець Віра Іванівна, 1959 року народження – від місцевої організації Ліберальної партії України (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Гузенко Тетяна Вікторівна, 1981 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Зімін Олександр Володимирович, 1955 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Маслова Тетяна Михайлівна, 1952 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Павловська Наталя Юріївна, 1963 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “УСПІШНЕ МАЙБУТНЄ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Полупан Олена Вячеславівна, 1989 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Солідарність жінок України” (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);

Соловйова Ольга Василівна, 1955 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СОЦІАЛІСТИЧНА ПАРТІЯ ОЛЕКСАНДРА МОРОЗА” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Солоділова Олена Володимирівна, 1968 року народження – від місцевої організації Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Ушкало Вікторія Вікторівна, 1987 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СТУДЕНТСЬКА ПАРТІЯ УКРАЇНИ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Цимала Надія Миколаївна, 1966 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Черниш Яна Георгіївна, 1978 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Шевченко Аліна Василівна, 1997 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Секретар

Центральної виборчої комісії О. ГАТАУЛЛІНА

Додаток 238

до постанови Центральної виборчої комісії

від 10 серпня 2020 року № 172

Щастинська міська територіальна виборча комісія
Щастинського району Луганської області

Голова комісії – Черних Сергій Олександрович, 1978 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Заступник голови комісії – Петрова Наталія Євгенівна, 1979 року народження – від місцевої організації Політичної партії “ГРОМАДА І ЗАКОН” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).

Секретар комісії – Акєнфієва Оксана Сергіївна, 1985 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Члени комісії:

Владимирова Олена Геннадіївна, 1977 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Житна Валентина Миколаївна, 1957 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Жуковін Євгеній Дмитрович, 1996 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НОВА ПОЛІТИКА” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Зінченко Олександр Григорович, 1955 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Койкова Віра Львівна, 1966 року народження – від місцевої організації Селянської партії України (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Костюшко Микола Іванович, 1955 року народження – від місцевої організації політичної партії Конгрес Українських Націоналістів (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Левенець Марина Олексіївна, 1974 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Мерцалова Галина Іванівна, 1963 року народження – від місцевої організації Ліберальної партії України (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Миронова Тетяна Олексіївна, 1956 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Солідарність жінок України” (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);

Мостова Ольга Дмитрівна, 1952 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “НАШІ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Паніна Зоя Андріївна, 1951 року народження – від місцевої організації Політичної партії “За Майбутнє” (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);

Стрижаченко Дар’я Петрівна, 1990 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Тихомирова Тетяна Віталіївна, 1978 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Царапкіна Алла Федорівна, 1983 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Шахова Марія Олександрівна, 1951 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Молодь до ВЛАДИ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).

Секретар

Центральної виборчої комісії О. ГАТАУЛЛІНА

Поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *