Чергова сесія Лисичанської міської ради скликається 21 червня

Засідання чергової 47-ої сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання відбудеться о 14.00   21 червня 2018 року у залі засідань міської ради.

На розгляд міської ради виносяться наступні питання.

1. Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік.

2. Про регулювання земельних відносин.

3. Про підсумки роботи комунальних підприємств і установ міста в опалювальний період 2017 — 2018 рр. та заходи з підготовки об’єктів ЖКГ, соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 рр.

4. Про внесення змін до Програми благоустрою та економічного розвитку житлово-комунального господарства м. Лисичанська на 2018 рік.

5. Про прийняття проектно-кошторисної документації та витрат на її виготовлення у власність територіальної громади м. Лисичанська.

6. Про виділення коштів на фінансову підтримку КП ЛМР «Електроавтотранс».

7. Про хід виконання Програми реалізації державної молодіжної та сімейної політики на території міста Лисичанськ на 2016-2020 роки.

8. Про внесення змін до структури, штатного розпису та Положення про управління праці та соціального захисту населення міської ради.

9. Про внесення змін до Положення про Лисичанський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та Порядку надання соціальних послуг структурними відділеннями територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

10. Про надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах.

11. Про звернення депутатів Лисичанської міської ради.

12. Про звільнення від оплати за комунальні послуги Лисичанської територіальної організації УТОГ.

13. Про припинення міських комунальних закладів охорони здоров’я які надають первинну допомогу.

14. Про затвердження Статуту, загальної чисельності, Положення про проведення конкурсу на посади педагогічних працівників КУ «Лисичанський інклюзивно-ресурсний центр Лисичанської міської ради Луганської області».

Засідання депутатських комісій Лисичанської міської ради відбудуться 19 червня 2018 року.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *