Чиновники Луганщини на обласній нараді ставили задачу організувати прийом аналізів (сечі?) прямо на гуманітарних хабах

Громадський активіст Анатолій Рижков 6 жовтня 2023р. у прямому ефірі фейсбук-каналу підняв питання про недоцільність і дороговартість закупівлі деякими медичними закладами міських війскових адміністрацій Луганської області аналізаторів сечі і інших приладів.

Скріншот з Дозоро про закупівлю медичних приладів КНП «Попаснянської міської багатопрофільної лікарні»

Один з коментентних коментаторів по темі в відео Олег Івасенко, який виявився виконуючим обов’язки директора КНП «Попаснянської міської багатопрофільної лікарні» виправдовуючи недоцільність і дороговартість закупівлі аналізаторів сечі написав наступне (Увага! мовою оригіналу): «Департаментом здравоохранения на областной наГраде была поставлена задача организовать прием анализов прям на хабах бесплатно» (дивіться скріншот).

Скріншот коментарів з коментарем «Олега Ивасенко»

Коментар редакції: Тобто в головах луганських чиновників з метою профонації діяльності і списання бюджетних коштів по корупційним схемам ніби з надачі медичних послуг релокованими медичними закладами появилось бажання прийому аналізів в необладнанних під медичні лаборатрії приміщеннях? Не сертифікованих, не акредитованих і без ліцензії «лабораторіях» — на хабах гуманітарної допомоги?

Тільки уявіть: сидять на хабі чиновники якоїсь міської війскової адміністрації Луганської області, а поруч медична сестра приймає аналізи сечі, крові, калу, а хтось з необержності взяв і розлив фекалії… При цьому наприклад сеча для аналізу може зберігатися не більше 1,5 часу, тобто про транспортування мова не може йти. Подивіться нижче відео «Скоро! У всіх хабах Луганської області!«, де редакція ZARAZ.INFO промоделювала, як буде відбуватись реклама і прийом аналізів.

Відео ютуб-каналу ZARAZ.INFO/ «Скоро! У всіх хабах Луганської області!»

***

DONATEПідтримайте незалежну журналістську діяльність і розслідування редакції ZARAZ.INFO

Отримувач: ГС “ГРОМАДСЬКИЙ IНСТИТУТ РЕГIОНАЛЬНИХ ПРОБЛЕМ”, ЄДРПОУ/ДРФО 42889473, Рахунок: UA383047950000026002053729142 Призначення платежу: безповоротна фінансова допомога

***

Адреса для листування: [email protected]

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *