Депутати і мери Лисичанська, Привілля та Новодружеська не побажали заповнити Анкету оцінки своєї діяльності за минулий рік запропоновану ГО «СХІДНА ВАРТА»

На початку листопада 2016 року  громадська організація «СХІДНА ВАРТА» оприлюднила відкрите  звернення «ГО «Східна варта» виступає за громадський контроль річних звітів міськіх голів і  депутатів міської ради міст  Лисичанська, Привілля та Новодружеська» в якому було сказано наступне: «В Лисичанській мєрії затверджено план заходів звіту депутатів, пропонуємо вам поліпшити цю роботу наступним чином. Оскільки законодавець передбачає річний звіт депутата перед виборцями і з метою громадського моніторингу вашої діяльності і вашого самоконтролю, а також керуючись ст.10, ст. 12, ст. 16 ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад» п.1 ст.16 ЗУ  «Про місцеве самоврядування в Україні» громадська організація «СХІДНА ВАРТА» просить вас відповісти на питання і заповнити Анкету оцінки діяльності депутата місцевої ради за минулий рік». До звернення додавалась Анкета.

Громадська організація «СХІДНА ВАРТА» повідомляє виборців Лисичанська, Привілля та Новодружеська, що жоден депутат чи міський голова не заповнив і не надіслав анкету.

 

Голова Громадської організації «СХІДНА ВАРТА»

Валентина Ходус.

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *