Для урологічного відділення Луганської обласної клінічної лікарні у Лисичанську закуплено обладнання на 10,5 млн грн

 

На базі центральної міської лікарні у Лисичанську у лютому розпочало свою роботу урологічне відділення Луганської обласної клінічної лікарні. Повідомляє прес-служба Луганської ОДА.

Відділення розраховане на 10 цілодобових ліжок. Воно оснащене необхідним інвентарем, у тому числі сучасним медичним обладнанням: операційним столом, ліжками, апаратом для ультразвукової діагностики та пункційної нефростомії, ендоскопічним обладнанням для діагностики та виконання малоінвазивних операційних втручань.

Відновлення роботи цього високоспеціалізованого відділення стало можливим завдяки платникам податків. На придбання медичного обладнання з обласного  бюджету було віділено 10,5 млн гривень.

Очолює відділення лікар-уролог Владислав Михайський.

Відділення спрямоване надавати як невідкладну, так і планову високоспеціалізовану урологічну допомогу. До речі, завдяки оснащенню сучасним ендоскопічним обладнанням там можна проводити малоінвазивні дослідження та ендоскопічні втручання.

Для вдосконалення роботи вищезазначеного відділення в планах придбання сучасного гольмієвого лазерного випромінювача, який надасть змогу проводити контактне подріблення каменів сечоводів та сечового міхуру.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *