До 4 років 3 місяців позбавлення волі за збут опію засуджено зловмисника з Лисичанська

Прокуратурою Луганської області підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 307 КК України (придбання, виготовлення, зберігання з метою збуту та збут особливо небезпечного наркотичного засобу, обіг якого заборонено, вчинене повторно), ч. 2 ст. 309 КК України (придбання та зберігання психотропних речовин) та ч. 2 ст. 311 КК України (придбання, зберігання прекурсору з метою використання для виготовлення наркотичних засобів, вчинене повторно). Повідомляє прес-служба прокуратури Луганської області.

 

Досудовим розслідуванням встановлено, що у лютому 2017 року раніше судимий за вчинення злочинів, пов’язаних з незаконним обігом наркотиків, мешканець Луганщини придбав особливо небезпечний наркотичний засіб – ацетильований опій і прекурсор — ангідрид оцтової кислоти та виготовив ацетильований опій, який незаконно зберігав в квартирі за місцем свого мешкання для подальшого збуту вказаного наркотичного засобу.

Після цього правопорушник незаконно збував особливо небезпечний наркотичний засіб – ацетильований опій за грошові кошти в сумі 300 (триста) гривень за флакон.

Наразі вироком суду мешканця Лисичанська засуджено до 4 років 3 місяців позбавлення волі з конфіскацією майна.

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *