Догана прокурору САП: Холодницький зберіг роботу, але остаточно втратив будь-яку довіру

 

Комісія прокурорів всього лише оголосила керівнику САП догану. Ось така фінальна крапка в розгляді скарги, базованій на матеріалах прослуховування з кабінету Холодницького.

Transparency International  Україна  закликала Холодницького подати у відставку — в умовах заплямованої репутації керівника це єдиний шанс зберегти довіру суспільства до САП. “У сучасній демократії прокурори, які перешкоджають правосуддю та маніпулюють свідками, йдуть у відставку самостійно” — заявили в Американському посольстві.

Та разом з генералом Холодницьким на дно вирішили піти і його підлеглі. У відповідь на статтю Центру протидії корупції, в якій активісти нагадали про “злиті” антикорупційною прокуратурою справи, 33 прокурори САП написали колективний лист на захист свого керівника. Наголосили на своїй незалежності від Назара Холодницького та попросили активістів не тиснути на САП через прийняття “непопулярних рішень”. Справді, зливання залізобетонних справ — рішення непопулярне, на інше ставлення суспільства розраховувати якось не доводиться.

Дарія Каленюк, яка, будучи членом конкурсної комісії, допитувала кожного з кандидатів у Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру, назвала цей лист “найбільшим шоком і розчаруванням. Не всі прокурори його підписали, однак усі інші, за словами офіційної сторінки САП, були у відпустці.

Тим часом саме у відпустку, а не у відставку, пішов Назар Холодницький. На півтора місяці. Відтягуючи, як тільки можна, боротьбу з корупцією.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *