Екс-очільник Луганщини Гайдай дипломатом не став, захищати Батьківщину не пішов, як обіцяв, а отримав посаду «з підвищенням» — його «вернули» в Мукачівську РДА

Кабінет Міністрів України погодив призначення Сергія Гайдая новим головою Мукачівської районної державної адміністрації.

Кабінет міністрів України погодив призначення Сергія Гайдая головою Мукачівської районної державної адміністрації.  Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук в Telegram, передає УНН.  

«Погоджено призначення Гайдая Сергія Володимировича головою Мукачівської районної державної адміністрації Закарпатської області«, — йдеться у повідомленні.

Що відомо про Гайдая

Варто зауважити, що Сергій Гайдай уже з 2008 року був на різних державних посадах.

Зокрема, з 2008 до 2010 року він працював помічником депутата Київради Олексія Резнікова.

З 2014 до 2015 року працював радником голови Обухівської РДА у Київській області.

З 2015 року став депутатом Мукачівської райради. З 8 вересня 2015 року та до 28 листопада 2018 року очолював Мукачівську РДА.

З 28 жовтня 2019 року до 15 березня 2023 року він очолював Луганську обласну військову адміністрацію.

Раніше

14 березня 2023 року Кабмін погодив звільнення голови Луганської ОВА Сергія Гайдая. Наступного дня, 15 березня, президент України Володимир Зеленський звільнив його та голів ще двох ОВА.

16 березня Гайдай підтвердив, що може отримати посаду посла в Казахстані. Згодом стало відомо, що у Казахстані не погодили призначення Гайдая послом.

Відео телеканалу в ютуб ZARAZ.INFO/ Брехню Гайдая, що йому нібито не відмовлено бути послом в Казахстані спростовує ZARAZ.INFO

Також в ЗМІ повідомлялось, що екс- голова Луганської обласної державної адміністрації Сергій Гайдай відмовився бути головою Київської міської державної адміністрарції, що суперечило його попереднім словам, що він виконає «будь-яке доручення президента і готовий їхати на любий напрямок фронту». Чим фактично підтвердив свою брехню народу, зрадив президента В. Зеленського і боїться фронту і В. Кличка. 

Відео в ютуб ZARAZ.INFO / Гайдай зрадив Зеленського, боїться фронту та Кличка, збрехав народу — відмовою бути головою КМДА

Також в інтернет-просторі хтось робив інформаційні вкиди (ймовірно сам Гайдай?-ред.), що нібито Сергія Гайдая «ось-ось» призначать головою Запоріжської або Тернопольскої обласної державної адміністрації. Чого як бачимо не відбулось.

Згадаємо, також його брехню стосовно того, що якщо він не отримає посаду до свого дня народження 6 листопада 2023 року, він піде служити в армію, але вже минуло 100 діб, а Гайдай так і не зробив заяви про свій намір захищати в окопах державу, що вже стало мемом- посьмиховськом на телеграм каналі «Луганщина оперативна».

Відео в ютуб ZARAZ.INFO / Як екс-голова Луганщини Гайдай брехав піти захищати Україну після свого Дня народження 06.11.2023р.

Читайте: Вимірючого яйця кілограмами міністра Резнікова у якого за часів депутатства в Київраді помічником був екс-керівник Луганської ОДА Гайдай- звільнили!

One Reply to “Екс-очільник Луганщини Гайдай дипломатом не став, захищати Батьківщину не пішов, як обіцяв, а отримав посаду «з підвищенням» — його «вернули» в Мукачівську РДА”

  1. Мабуть, скоро буде військово-цивільна адміністорація Мукачевського района

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *