Сергій Гайдай може очолити Запорізьку ОВА. ;) А може і не очолити!

Колишній начальники Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай може очолити адміністрацію Запорізької області Про це повідомляє RegioNews з посиланням на власні джерела.

За даними джерел RegioNews, призначення Сергія Гайдая начальником Запорізької обласної військової адміністрації може відбутися уже найближчим часом.

Коментар радакції ZARAZ.INFO: Ключовим словом в повідомленні «RegioNews» є слово — «може». І з моменту їх публікації вже минув місяць. Тому «може і не очолити»! Згадаємо «Брехню Гайдая, що йому нібито не відмовлено бути послом в Казахстані, яке спростовув ZARAZ.INFO новиною від Радіо Свобода«. Згадаємо, також його брехню стосовно того, що якщо він не отримає посаду до свого дня народження 6 листопада 2023 року, він піде служити в армію, але вже минуло 36 діб, а Гайдай так і не зробив заяви про свій намір захищати в окопах державу, що вже стало мемом- посьмиховськом на телеграм каналі «Луганщина оперативна». Вважаємо, що такі байки розпускає сам пан Гайдай заради піару.

Фото обкладинки: t.me/serhiy_hayday

Читайте по темі: Гайдая треба не послом в Казахстан, а на фронт і визволяти Луганщину, а з його підлеглих зробити батальон,- Пригеба

«Неэффективный руководитель» Сергей Гайдай, которого «лучше не назначать на должность губернатора» Луганщины, считает нардеп Балога

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *