Хантера Байдена визнали винним за всіма пунктами у справі про зброю. Йому загрожує до 25 років

Федеральний суд визнав Хантера Байдена винним у вівторок за всіма трьома федеральними звинуваченнями у володінні вогнепальною зброєю, дійшовши висновку, що він порушував закони, спрямовані на те, щоб наркомани не мали зброї, повідомляє CNN.

Цей вирок знаменує собою перший випадок, коли найближчого члена родини президента було визнано винним у злочині під час перебування на посаді свого батька, хоча його злочини були скоєні ще до перебування Джо Байдена на посаді президента.

У своїй заяві Хантер Байден сказав, що він «розчарований» обвинувальним вироком, але “вдячний за любов його сім’ї”.

Президент Байден висловив підтримку своєму синові в заяві та сказав, що «поважатиме судовий процес».

Під час винесення вироку Хантеру Байдену може загрожувати до 25 років ув’язнення та штраф у розмірі до 750 000 доларів, хоча він, ймовірно, отримає набагато менше максимальної суми як звинувачений вперше.

 Суддя сказав, що вирок зазвичай встановлюється на 120 день після винесення вироку, що означає, що подія, швидше за все, відбудеться до дня виборів.

Присяжний розповів CNN, що під час обговорень у судовому процесі щодо федеральних звинувачень у володінні зброєю журі зосередилося на доказах, а не на способі життя Хантера Байдена

Він розповів, що йому сумно через те, як склалося життя Хантера Байдена, хоча це не обговорювалося детально.

«Було дуже сумно… не те, що його засудили за ці злочини, а те, що його життя склалося так, як воно склалося.Очевидно, що він збрехав».», – сказав присяжний.

Присяжний сказав, що він заснував своє рішення на тому факті, що Хантер Байден не розкрив, що він був наркоманом, коли купив пістолет.

За його словами, члени присяжних ретельно обговорили кожен правовий стандарт, який повинні були виконати прокурори, щоб визнати Хантера Байдена винним.

«Хантер отримав справедливий суд», — сказав присяжний, додавши, що сім’я Байденів «зовсім» не обговорювалася під час обговорень.

« Ми не використовували президента Байдена, – сказав він. – Ім’я президента згадувалося лише один раз під час суду».

“Я прийму результат цієї справи і й далі буду з повагою ставитись до судового процесу, поки Хантер розглядає можливість апеляції”, – сказав президент США .

Адвокати Хантера Байдена вже зазначили, що готові до апеляції вироку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *