Інвестбанкір Фіала веде бізнес в окупованому Криму, – ЗМІ

Чеський підприємець і гендиректор української інвестиційної компанії «Dragon Capital» Томаш Фіала продовжує вести бізнес в окупованому Криму. Його компанія співпрацює з окупантами і платить податки до бюджету РФ, попри те, що сам бізнесмен на словах підтримує Україну.

Про це пише інформаційна агенція «УНІАН».

Так, за даними ЗМІ, Фіала є кінцевим бенефіціаром кіпрської компанії «Arricano Real Estate РLC». Компанія також зареєстрована в Україні і є девелопером торгівельних центрів.

Про це раніше йшлося і в розслідуванні видання «Крим.Реалії»

Зокрема, що одним із проєктів згаданого кіпрського девелопера є ТЦ «Южная Галерея» в окупованому Сімферополі. Цей об’єкт площею майже на 15 тис квадратних метрів і з 8,5 га землі. Ним Фіала та його естонський бізнес-партнер Хіллар Тедер володіють через низку «прокладок», такі як «Грандінвест», «Вояж-Крим» «Зелене Місто».

Таким чином, працюючи в Криму, їхні компанії платять податки до бюджету РФ. І  цим вони фактично фінансують путінський режим.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що Фіалу належить 12,5% акцій «Arricano Real Estate РLC». А ТРЦ «Южная Галерея» відкрився навесні 2014 року, тобто після анексії Криму.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *