Луганське питання на форумі “Ефективне місцеве самоврядування як запорука демократичної та правової держави»

Луганське питання на форумі “Ефективне місцеве самоврядування як запорука демократичної та правової держави»

В місті Краматорську, що на Донечинні 28-29 листопада 2019 року за підтримки Ради Європи, Луганської і Донецької обласних адміністрацій відбувся щорічний (ІV) форум «Ефективне місцеве самоврядування як запорука демократичної та правової держави». Повідомляє ZARAZ.INFO.

Цього року учасники форуму розглянули питання: реформи адміністративно-територіального устрію, ризикі і нові можливості наступних місцевих виборів, захист прав внутрішньо переміщених осіб України. виклики, з якими стикаються журналісти при висвітленні виборів, та інші.

​Фото ЗАРАЗ.ІНФО /  представники місцевого самоврядування Старобільска і Новопскова на форумі

У форумі прийняли участь представники Луганської області: Начальник Управління з питань нормативно-правової роботи та децентралізації Луганської облдержадміністрації Вадим ЛАЗНІКОВ, представники місцевого самоврядування Рубіжного, Сєвєродонецька, Старобільска, Новопскова, Троїцького і журналісти.

Фото ЗАРАЗ.ІНФО / Ліворуч в першому ряду- представники Луганщини на форумі виконуючий обовязки міського голови Сєвєродонецька В’ячеслав Ткачук і заст. міського голови Олексій Свєтіков

Представники Сєвєродонецька під час панельної дискусії «Захист прав внутрішньо переміщених осіб» закликали урядовців не обмежуватися обговоренням проблеми на форумах, а зробити конкретні кроки по будівництву житла для переселенців. Сєвєродонецька міська рада вже два роки як виділила землю на ці цілі, а будівництво не відбувається.

Начальник Управління з питань нормативно-правової роботи та децентралізації Луганської облдержадміністрації Вадим ЛАЗНІКОВ розповів як зміна адміністративно-територіального устрою може допомогти Україні стати новою і про проблеми на шляху реформи. І акцентував увагу, що найменше сім громад не є спроможними на Луганщині (дивіться відео).

https://youtu.be/Vb3-_ztPx2E

Відео телеканала  ЗАРАЗ.ІНФО в ютуб/ Луганське питання на форумі “Ефективне місцеве самоврядування як запорука демократичної та правової держави»

 

Під час заходу були нагороджені призери Донецького обласного конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» і цей досвід варто було б перейняти луганським посадовцям.

Фото ЗАРАЗ.ІНФО / нагородження призерів Донецького обласного конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування»

Володимир Хапчук


Кликните и подписывайтесь на телеканал ЗАРАЗ.ИНФО в ютуб, чтобы ни чего не пропустить

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.