Ляшко вимагає від Авакова та Луценка розслідування зложвивань приватизації Сєвєродонецького «АЗОТу»

9 червня працівники ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання «АЗОТ» в котрий раз вийши на мітинг, вимагаючи повернення заборгованності заробітньої плати.

Про це на своїй сторінці фб написав лідер Радикальної партії Олег Ляшко.

«Прямо зараз працівники Сєвєродонецького «АЗОТу» пройшли тисячною колоною від обласної держадміністрації до будівлі міської ради. Поки власник підприємства Фірташ веде розкішне життя у Відні, у прифронтовому Сєвєродонецьку 5 800 працівникам «АЗОТу» з січня не виплачують зарплату. Борги становлять 160 мільйонів гривень. Невиплачені заробітні плати – це не отримані родинами аліменти, не сплачена вчасно комуналка, за що людей позбавляють субсидій. А якщо врахувати, що на комбінаті працювали цілими родинами і поколіннями, уявіть собі, у якому жахливому становищі знаходяться люди, яких навіть близькі не можуть підтримати.

Працівники «АЗОТу» вже двічі виходили на мітинги під стіни комбінату, але керівництво і власники їх не чують. Сьогодні адміністрація комбінату намагається перекласти відповідальність за стан справ на підприємстві на органи влади. Але ж страусяча позиція влади, яка нібито не може впливати на приватного власника, теж неприпустима, особливо у прифронтовому місті!», — написав Ляшко у соцмережі.

Лідер Радикальної партії висловив підтримку мітингуючим. А також звернувся до генпрокурора Юрія Луценка та міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з вимогою провести розслідування щодо зловживання посадових осіб під час проведення приватизації підприємства.

«Радикальна партія підтримує працівників «Сєвєродонецького об’єднання «АЗОТ». Громадська приймальня Радикальної партії в Сєвєродонецьку надає працівникам «АЗОТу» допомогу в оформленні судових позовів про стягнення заборгованості по заробітній платі.

Буквально вчора до Києва прибув з Сєвєродонецька мій помічник Григорий Пригеба, який передав мені колективне звернення сєвєродончан з проханням сприяти виплаті заборгованості та відновленню роботи «АЗОТу».

Вимагаю від генерального прокурора Луценка та міністра внутрішніх справ Авакова проведення розслідування зловживань посадовців під час приватизації Сєвєродонецького «АЗОТу», адже в рішенні суду передбачалося, що в підприємстві залишиться 40% державної власності – і де вона зараз?

Також вимагаю від уряд негайно створити робочу групу з метою пошуку шляхів найскорішого запуску підприємства та виплати заборгованості по заробітній платі його працівникам», — написав Ляшко.

«Кожен українець повинен мати роботу і гідну зарплату! У прифронтовому Сєвєродонецьку – особливо!», — підсумував радикал.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *