Маркогаситель- Лисогор вдруге погасив поштові марки за 107 днів «створення ілюзії діяльності» на посаді голови Луганської ОДА

За 107 днів (з 12.04.2023) перебування/ отримання заробітної плати на посаді, голова Луганської обласної державної адміністрації/обласної війскової адміністрації Артем Лисогор вдруге прийняв участь в погашенні поштових марок. Один відомий громадський активіст з Луганщини, якого нещодавно на першому (з 24.02.2022!) особистому прийомі голови ЛОДА прийняв сам Лисогор, задався питанням про таку роботу: «Навіщо створювати ілюзію діяльності посадовців від адміністрації?» Повідомляє ZARAZ.INFO

Як повідомляє Луганська ОДА в фейсбук нещодавно (27-28.07.2023) очільник Луганщини Артем Лисогор в місті Дніпро узяв участь у погашенні марки «Служба безпеки України». Урочиста церемонія відбулася в рамках святкового заходу «Незламна Луганщина», присвяченого Дню Української Державності. «Луганщина сьогодні — найгарячіша точка на військовій мапі. Наші захисники щодня відбивають по декілька ворожих атак. Тож «Укрпошта» робить надважливу справу, фіксуючи у марках події цієї війни та подвиг її Героїв», — звернувся очільник Луганщини Артем Лисогор до гостей свята.

Луганська ОДА 30 червня 2023 в фейсбук повідомляла, що у день звільнення острова Зміїний від російських окупантів, у Києві відбулося офіційне введення в обіг поштової марки «ГУР». Голова облдержадміністрації Артем Лисогор за традицією взяв участь у спецпогашенні нового поштового набору «Головне управління розвідки Міністерства оборони України» для Луганської області.

«Про надскладні завдання, які виконує воєнна розвідка, пересічні громадяни дізнаються лише згодом, коли це стає можливим. Сьогодні такі рішення не просто вливають на політичні процеси, вони визначають хід війни і наближають нашу Перемогу. Дякую «Укрпошті» за продовження військової серії «Слава Силам Безпеки і Оброни України!» та випуск марки «ГУР МО України». За вшанування подвигу тих, хто вже став легендами цієї війни, такими як бійці спеціальних підрозділів «Кракен», «Шаман» та Інтернаціональний легіон», — прокоментував подію Артем Лисогор.

Справа нібито потрібна, але погодьтесь не в першу чергу на такій посаді, тому у суспільства є питання, що саме зробив Лисогор згідно посадових обов’язків перебування 100 днів на державній посаді. (Читайте: Сто днів бездіяльності на антикорупційно-кадровому фронті голови Луганської ОДА Артема Лисогора). Наприклад пункт 3.9 ст.15 закону закону «Про правовий режим воєнного стану» вимагає: «Заслуховування інформації прокурорів та керівників органів Національної поліції про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадської безпеки і порядку та результати діяльності на відповідній території«. Але публічної діяльності в такому напрямку (та інших згідно законів) суспільство не від попередника, ні від Лисогора не бачило.

Рекція суспільства на таку трудову діяльність по виконанню «прямих» посадових обов’язків очільника Луганської області різна, 88 читачів поставили лайки-вподобайки після першої події з гасінням марок, переважна більшість з яких, це чиновники і адміністрації різного калібру з Луганщини (дивіться наприклад скріншот). До речі, якщо проаналізувати лайки «Подобається» під різною інформацією ЛОДА, то більшість з них це лайки чиновників! Таке враження, що серед можновладців оголошене змагання «хто більше поставить лайків», або їх примушують це робити, і для них це основна робота в робочу годину?

Скріншот/ лайки на сторінці в фейсбук Луганської ОДА

Читач Григорий Шпирна написав коментар: «Можливо я щось пропустив, можливо війна закінчилася? Лисичанська ВА проводить якісь урочисті збори, тут Лисогор філателіст, ще не все роз… поділили?»

Скріншот з фейсбук сторінки Луганської ОДА з коментарем Григорія Шпирни

Громадський активіст Анатолій Рижков на своїй сторінці в фейсбук стосовно трудової діяльності Артема Лисогора на посаді очільника області по гасінню поштових марок

Скріншот з сторінки фейсбук Анатолія Рижкова з публікаціє. про гасіння марок Лисогором

Інший читач фейсбук Борис Устинов склав віршика про філателістичну трудову діяльність очільника області:

«У філателіста обновочка, нові поштові марочки.

У справжніх чоловіків, справжнє, чоловіче хобі.

Успіхів вам, пан Артем, кожна марка наближае,

нас до перемоги«.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *