Мешканку Новопсковщини засуджено до 6 років позбавлення волі за зберігання та збут особливо небезпечних наркотичних засобів

 

Новопсковським відділом Старобільської місцевої прокуратури підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 307 КК України (виготовлення, зберігання з метою збуту та збут особливо небезпечних наркотичних засобів, вчинені повторно). Повідомляє прес-служба прокуратури Луганської області.

 

 

У ході судового розгляду встановлено, що влітку 2017 року раніше судима мешканка Новопсковщини в побутових умовах виготовила особливо небезпечний наркотичний засіб – канабіс, який незаконно зберігала з метою збуту за місцем свого проживання.

В подальшому, подрібнений та розфасований у паперові згортки «товар» зловмисниця збувала місцевим мешканцям, одержуючи грошову винагороду.

Вироком Новопсковського районного суду правопорушницю визнано винною у вчиненні інкримінованого злочину та призначено покарання у вигляді 6 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного майна.

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *