На Донечинні аналізували прозорість бюджетного процесу в містах Українськ та Селидове

 

На Донечинні аналізували прозорість бюджетного процесу в містах Українськ та Селидове

В Донецькій області в м. Українськ на прикінці травня відбувся захід «Smart Talk». Організований громадською організацією «Країна вільної громади» в рамках проекту «Бюджетний сканер».

У заході, який проходив в приміщенні міської бібліотеки прийняли участь депутати Української міської ради, громадські організації, активні мешканці міста, підприємці, голови ОСББ.

Під час «Smart Talk» були представлені результати аналізу прозорості бюджетного процесу в містах Селидове та Українськ. Була надана інформація стосовно формування місцевих бюджетів з чого складаються дохідна та видаткова частина. Також надана інформація, що міські голови м. Селидове та м. Українськ так і не підписали меморандум про співпрацю.

На основі спеціально розроблених індикаторів учасники оцінили ефективність публічного звітування розпорядників бюджетних коштів. На жаль, оцінка виявилася незадовільною. Але як виявилось в Селидове ситуація краще на офіційному сайті присутня інформація, та данні про виконання бюджетних програм, програми економічно соціального розвитку.

Присутнім була надана можливість ознайомитися з Положенням про порядок публічного звітування головних розпорядників бюджетних коштів.

З боку громадськості було заправановано депутатам зареєструвати проект рішення про прийняття положення про порядок публічного звітування.

Проект реалізується в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст заходу є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів і не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID ) або уряду США.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *