На Луганщині сума виторгу із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій за січень – жовтень поточного року склала майже 4,2 млрд гривень

На Луганщині сума виторгу із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій за січень – жовтень поточного року склала майже 4,2 млрд гривень

В Головному управлінні ДПС у Луганській області повідомили, що за січень – жовтень 2019 року проведено 138 фактичних перевірок та прийнято участь у 24 документальних перевірках у сфері готівкових розрахунків. За їх результатами платникам донараховано 3 млн 872 тис. грн штрафів. В регіоні на сьогоднішній день зареєстровано 2 тис. 845 реєстраторів розрахункових операцій. Загальна сума виторгу за січень – жовтень поточного року склала 4 млрд 163 млн гривень.

У відомстві нагадали, що обов’язковість застосування реєстраторів розрахункових операцій суб’єктами господарювання передбачена положеннями п. 296.10 ст. 296 Податкового кодексу України та ст. 9 Закону України від 06 липня 1995 року № 265 «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

При цьому податківці звертають увагу на те, що за порушення вимог законодавства до суб’єктів господарювання, які не зареєстрували реєстратори розрахункових операцій, застосовуються штрафні (фінансові) санкції: вчинене вперше – 1 гривня; за кожне наступне – 100 відсотків вартості товарів, проданих з порушеннями.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *