На Сумщині люди заблокували депутатів під час тривоги у міськраді, вимагаючи грошей для ЗСУ

У Роменській міськраді на Сумщині люди не випускали місцевих депутатів під час повітряної тривоги — громадськість вимагала проголосували за виділення грошей на допомогу військовим. Про це повідомляє “Військовий кур’єр”

Як повідомляється, конфлікт відбувся під час загрози запусків з ворожого МіГ-31. Роменці прийшли на сесію і заявили, що не випустять місцевих депутатів, поки ті не проголосують за зміни до місцевого бюджету на користь ЗСУ.

У мережі місцеві громадяни поширили відео з конфліктної сесії міськради.

Місцеві медіа повідомляють, що попередньо частина депутатів у Роменській міськраді ініціювали зміни до бюджету громади на 2024 рік. Своїм проєктом рішення вони пропонували на міську програму підтримки ЗСУ виділити з бюджету 2024 року 107 млн грн.

Ці кошти мали б спрямувати на посилення обороноздатності і безпеки держави.

“З першого разу, звісно, депутати не підтримали цей проєкт рішення. Та вже під натиском роменців, які прийшли на сесію у підтримку “грошей на ЗСУ”, після тривалих “переговорів” голів фракцій з міським головою, вдалося дійти хоча б до такого рішення. Замість 107 мільйонів вибили хоча б 83 мільйони”, – повідомляє місцевий канал “Ромни 24”.

Нагадаємо, у Мінфіні заявили, що не розуміють проблеми із забезпеченням військових, на яких щодня виділяється 5 мільярдів. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *