Нова історія Луганської області, що не пишуть в підручниках (Відео)

Мешканець міста Первомайск Луганської області Сергій Чуб в інтерв’ю Тетяні Заровній розповів своє бачення новітньої історії Луганської області за часів незалежності України. Про таку історію не пишуть в підручниках і на шпальтах провладних ЗМІ. Повідомляє ZARAZ.INFO

Дивіться відео-уривок «Как продали оранжевый майдан. «Пропитые» дела, енакиевские, Волынец, и профсоюзная история Чуба» з повної розповіді С. Чуба, в якому ви почуєте відомі призвища: Москаль, Томенко, Єфремов, Ющенко, Гайдай, Бойко, Гарбуз, Ахметов, Порошенко та інших, які впливали на розвиток подій на Луганщині.

Відео в ютуб «Татьяна Заровная»/ Как продали оранжевый майдан. «Пропитые» дела, енакиевские, Волынец, и профсоюзная история Чуба»

6 квітня 2023 року була опублікована повна верся ціього інтерв’ю в якій в друкованій частині було написано (мовою орігіналу): «…. Угольные шахты закрыты, промышленность уничтожена… Из «химического треугольника», где кормилась группа Ю. Бойко — в Северодонецке-Лисичанске, без боев в июне 2014 года вышли подразделения боевиков: 400 машин вместе с награбленным, единой колонной — их никто не трогал, не бомбил — вышли в Стаханов… Независимость Украины на Луганщине была де-юре, а по факту смотрящий за областью «регионал» А. Ефремов на планерки летал в Москву… «Альтернативу» создавали искусственно: из коммунистов. Представителями «Батькивщины» на Луганщине были еще более страшные аферисты, чем в ПР и КПУ — люди, которые продали всех и всё… Наш первомайский куратор А. Голуб был замом у Пристюка. Когда увидел его замом у Москаля, я был шокирован», — говорит общественный деятель Сергей Чуб«.

Відео в ютуб «Татьяна Заровная»/ На Луганщине украинской власти не было никогда: правили бандиты и комсомольцы-ефремовцы. ЭТО БОЛОТО!

Увага! Хто забажає з читачів публічно розповісти власне бачення новітньої історії Лугнаської області, пишить нам: [email protected]

Читайте: СБУ попереджає! “Вагончики” Ханатова, та яка роль Нацполіції в Луганській області, в цій скандальній історії?

Ханатов і вчителі Попасної обмініються колективними зверненнями, відповідями і спростуваннями. А профспілки і правозахисники мовчать?

Брехню Гайдая, що йому нібито не відмовлено бути послом в Казахстані спростовує ZARAZ.INFO новиною від Радіо Свобода

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *