Педагоги області розглянули стан реформування закладів освіти Луганщини

Відбувся обласний форум «Заклади освіти Луганської області на шляху до реформування», на якому був репрезентований інноваційний досвід навчальних закладів – партнерів Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, а також нагороджені переможці та учасники Дев’ятої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2018» (м. Київ). Повоідомляє прес-служба Луганської ОДА.

Звертаючись до учасників форуму, заступник голови Луганської обласної державної адміністрації Ольга Лішик визначила пріоритети розвитку освітньої галузі Луганської області.

Зокрема, вона наголосила на важливості створення умов для роботи Нової української школи, ознайомила освітян з регіональними проектами, спрямованими на ресурсне забезпечення закладів освіти регіону.

Нова українська школа потребує компетентного вчителя, який розуміє та підтримує освітні зміни, має свободу творчості й професійно самовдосконалюється. Тож, завданням обласного інституту післядипломної педагогічної освіти є оновлення системи підвищення кваліфікації керівників і педагогічних працівників у регіоні.

Працюючи у секціях, учасники форуму розглянули професійний розвиток педагогічних працівників відповідно до Концепції «Нова українська школа», питання підвищення кваліфікації керівників закладів освіти, учителів початкових класів, учителів-предметників відповідно до Концепції, надання освітніх послуг з урахуванням положень Закону України «Про освіту», методи мотивації для сталого розвитку в роботі закладів дошкільної освіти Луганщини, стан упровадження та перспективи розвитку STEM-освіти тощо.

Також обговорено використання інтернет-ресурсів на уроках словесності та суспільствознавчих дисциплін» та питання реалізації литовсько-українського проекту «На шляху до змін», впливу європейських цінностей та педагогічних ідей на життя шкіл після проекту, окреслені практичні кроки до впровадження ціннісного виховання та сучасні моделі партнерської взаємодії в Новій українській школі.

У роботі форуму взяли участь завідувачі та методисти районних (міських) методичних кабінетів (центрів), спеціалісти відділів освіти об’єднаних територіальних громад, директори, заступники директорів і педагоги закладів дошкільної та загальної середньої освіти, керівники методичних об’єднань учителів Луганської області та інші.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *