Обласну програму доповнено на 138 інвестиційних проектів майже на 300 млн гривень

Програму економічного і соціального розвитку Луганської області на 2018 рік доповнено інвестиційними проектами, які передбачається фінансувати за рахунок бюджетних коштів. Повідомляє  прес-служба Луганської ОДА.

У поточному році розпочнуть реалізацію 138 інвестиційних проектів на загальну суму 292,8 млн гривень, з якої 39,0 % складають кошти обласного бюджету – 114,2 млн гривень.

Вони будуть направлені на житлово-комунальне господарство – 30,9 млн гривень (79 проектів), освіту – 31,9 млн гривень (29), охорону здоров’я – 14,5 млн гривень (12), транспортну інфраструктуру – 5,7 млн гривень (сім), фізичну культуру та спорт – 2,9 млн гривень (три), а також дев’ять проектів на житловий фонд, містобудування, культуру, надзвичайні ситуації, державний архів –  30,3 млн гривень.

За рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку заплановано реалізувати 17 проектів.

На їх реалізацію з державного бюджету заплановано отримати 196,3 млн гривень та співфінансування з обласного бюджету (10 %).

Нагадаємо, що ця Програма була ухвалена на колегії облдержадміністрації 21 грудня 2017 року. Вона визначає пріоритетні напрями дій на поточний рік щодо забезпечення розвитку реального сектору економіки і на цій основі поліпшення якості життя населення, максимально можливого зменшення негативних соціально-економічних наслідків, які виникли в Луганській області.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *