Переатестацію в поліцію пройшов убивця 20-річного студента

В новій поліції працює людина, яку визнали винним у смерті хлопця в райвідділку.

Сергій Приходько

Переатестацію у нову поліцію пройшов Сергій Приходько, який у званні старшого лейтенанта у 2012 році був засуджений за вбивство студента Ігоря Індила.

Про це написав журналіст Дмитро Гнап на своїй сторінці у Facebook.

За словами журналіста, Приходько, як і на момент убивства працює в Шевченківському райвідділку поліції.

"Погляньмо, як пройшла переатестація в Києві. Пам'ятаєте, як кілька років тому у київському райвідділку міліції загинув студент Ігор Індило?…старший лейтенант Сергій Приходько був головним обвинувачуваним в смерті студента…Приходько отримав тоді лише умовний термін — 5 років за перевищення влади. Зараз родина студента намагається оскаржити цей вирок в Страсбурзі", — написав Гнап.

За словами журналіста, Приходько наразі працює у "секторі превенції", який складається з колишніх дільничних, відповідає за громадський порядок на Сирці, і за роботу з неповнолітніми.

Нагадаємо, у Шевченківському районному відділку міліції в 2010 році загинув 20-річний студент. Приходька за тією справою був засуджений до 5 років позбавлення волі за перевищення службових повноважень. Міліціонер тоді був звільнений від відбування покарання з випробувальним терміном на два роки, — повідомляє http://ua1.com.ua/.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *