Перефарбувалася. Кандидат зі списку “Слуги народу” застерігала українців від приходу коміка до влади

 

Кілька днів тому стало відомо, що екс-мер Рави-Руської, експерт з міжнародних питань Ірина Верещук балотуватиметься за списком партії “Слуга народу” під 29-м номером до ВРУ.

Про це Верещук повідомила на своїй сторінці у Facebook.

Шановні і дорогі моєму серцю Друзі! Дозвольте повідомити: я балотуватимусь до Верховної Ради України від партії Слуга Народу! Сьогодні відбувся з‘їзд, на якому делегати надали мені серед багатьох інших мандат Довіри! Уся моя енергія, весь мій досвід і багаж знань буде використано у парламенті на благо нашої України! Повірте, ми це зробимо! Я дуже добре усвідомлюю свою відповідальність перед людьми, перед тими, хто загинув на Майдані, продовжує гинути на фронті, хто вже ніколи не поцілує своїх рідних і не скаже: Все Буде Україна! Дякую тим, хто підтримував і підтримуватиме – сила в кожному з Нас! З повагою”, – написала Верещук.

Хоча у тексті повідомлення Верещук не було зазначено про її підтримку новообраного президента Володимира Зеленського, сам факт того, що колишній чиновник балотується від партії “Слуга народу”, передбачає цю підтримку.

Але так було не завжди. ІНФОРМАТОР пригадав, як буквально три місяці тому, 10 березня, ще під час президентської передвиборчої кампанії, Верещук заявляла, що “хоча в Україні є запит на різноманітних коміків у політиці, але наша країна не в тому стані, щоб дозволити собі таку легковажність”.

Про це в ефірі ObozTV заявила тоді ще не кандидат в нардепи, а експерт-міжнародник Ірина Верещук, коментуючи вибори в Італії.

Вона провела паралелі між перемогою в Італії очолюваного блогером і коміком Беппе Грілло руху “5 зірок” і політичними амбіціями Володимира Зеленського.

“Назвати Володимира Зеленського правим радикалом, звичайно складно, але схожість є. Так, це тренд на несистемність на неполітиків. В Україні є певні рухи, які, наприклад, підтримували б того таки Зеленського”, – зазначила експерт.

Також вона навела в приклад Польщу і маргінальний рух Kukiz’15 на чолі з рок-музикантом Павелом Кукізом.

“Він посів третє місце на президентських виборах і увійшов до парламенту, і сьогодні в сеймі відіграє чи не першу скрипку, коли не вистачає голосів. Він став відвертим українофобом. І зараз ми бачимо блогера і коміка, який приходить до влади в Італії”, – підкреслила міжнародник.

При цьому Верещук вкрай негативно ставилася до подібних експериментів у політичному житті України, що наразі не завадило їй висуватися у нардепи від партії “коміка”.

“Але я хочу застерегти, що Україна – не Італія. Ми не перебуваємо в ЄС, ми не члени НАТО, ми не може собі дозволити гратися в коміків і блогерів. Нам потрібні системні політики, нам потрібні технократи. Нехай вони будуть нецікаві і непрезентабельні, і не можуть користуватися такими інструментами. Нам потрібна Ангела Меркель, ті сили, які будуть витягати Україну з цього дна”, – підсумувала вона. 

One Reply to “Перефарбувалася. Кандидат зі списку “Слуги народу” застерігала українців від приходу коміка до влади”

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *