Переселенці з Луганщини масово коментарямі підтвердили відео-скаргу землячок на чиновників. Що написав начальник Попаснянської МВА Ханатов?

Після публікації матеріалу «Про ОБМЕЖЕННЯ в ФЕЙСБУК(!!!) і інше скаржаться переселенці з Попасної на чиновників з Луганської області» і відповідного відео, яке до речі стало вірусним і стрімко розповсюджуватися у фесбук, мешканці Луганської області переважно з міста Попасної стали не тільки активно лайкати і ділитися відео, а і коментувати його (читайте коментарі нижче).

Відео/ Про ОБМЕЖЕННЯ в ФЕЙСБУК і інше скаржаться Переселенкі з Попасної на чиновників з Луганської області

Що в коментарях написали мешканці Луганської області, коментуючи скарги в відео своїх землячок з Попасної «Про ОБМЕЖЕННЯ в ФЕЙСБУК, про те що чиновники Ханатов і Власенко не приїзжають до них у місто Олександрію, про горох, про відсутність гуманітарної допомоги, про те що чиновники не вивезли архівні документи громадян».

Елена Горбачова : «Все так і є. А ще муку з отрубами присилали 2кг и сухе молоко в пакетику. Ми не потрібні адміністрації міста, люди це статистика і можливість власного існування».

Галина Исаева «Так оно и есть только отчитуюся как они хорошо работают,а за переселенцев забыли,ни кому люди не нужны ни жилья нет ни средств на жизнь везде замкнутый круг,люди не нужны,выгнали из домов обнулили,а дальше как хочешь так и живи,вытянули и высосали с людей жизнь,сколько можно гробить народ,когда нажрутся эти горе -птавители?»

Скріншот з фейсбук сторінки ZARAZ.INFO/ коментарі під публікацією «

Не менше популярною ця публікація стала в цільовій групі «Типичная Попасная», де набрала 157 лайків і 57 коментарів.

Алена Мирошниченко «Мы живем в Днепропетровской области в селе получали в 22 году от Луганской вца !!!! Теперь только в фейсбуке видим как красиво показывают как в Новомосковске дают гуманитарку как они помогаю свои Попаснянам А то что другим нечем добираться на это всем наплевать!»

Під публікацією засвітився з своїм коментарем і начальник Попаснянської міської війскової адміністрації Микола Ханатов, який опублікував лінк/посилання на свою сторінку, що вона нібито доступна. Але коли ми йому в коментарі відповіли, ЩО «ЗА ПОСИЛАННЯМ КОНТЕНТ НЕДОСТУПНИЙ» коментар Ханатова зник (мабуть його видалив автор?- ред).

Відмитились своїми коментарями під публікацією в закритій групі «Северодончани» не помічаючи проблем людей претенденти на «обслугу інтересів чиновників» невідомий бот-Kamilo Gevara (ймовірно під ним скривається Роман Власенко- голова Сєвєвродонецької РДА) з яким активно почала спілкуватися (ймовірно знає його?) екс-секретарка голови Луганської ОДА Анна Николаєнко (яка активно себе в соцмережах просуває чомусь тільки екс- журналісткою, котра окрім піар-інтервь’ю у Гайдая ни чим не запам’яталась серед глядачів Ірти).

Читайте і дивіться: Чиновники з Луганщини прикриваючи дітьми кримінальний злочин з закупівлею «Дружби» наражають їх на небезпеку (Відео)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *