“Перестаньте як фашисти спалювати наших людей. Якщо для відміни ваших кончених місцевих виборів потрібні наші людські життя – в пень ваші вибори… Відміняйте!”,- Соловьева

 

 

 

Перестаньте як фашисти спалювати наших людей, наші села, ліси, тварин, перестаньте нас вбивати…

Якщо для відміни ваших кончених місцевих виборів потрібні наші людські життя – в пень ваші вибори…

Відміняйте!

Філософії пост.

Основа будь-якої держави – це її населення. Люди, які об’єднані єдиною територією, єдиною історією, соціально-економічною інфраструктурою, спільними традиціями та культурними надбаннями.

Скажу як є. Живучі в Луганській області відчуваю, що до людей відносяться як до скота, як до якихось тарганів, які мішають своєю присутністю та своїм проживанням гратися великим дядям у їх дорослі політичні ігрища. Наша область давно захлинається кров’ю із-за її розлому на дві частини. І кожна з цих частин у угоду “сильным мира сего” давно стала місцем, де втратило цінність людське життя. Таке собі пекло, судилище, пустота, місцевість без загальнолюдських цінностей. Спочатку нам умисно розтоптали честь, потім -забрали національну гідність, тепер взялися і людське життя.

Нашу Луганщину безжально рубали і рубають мечем, а тепер прийшла черга спробувати вбити вогнем. Я не повірю владі, що вони не знають чи не можуть зупинити ці умисні підпали. При тому, що зараз є гаджети, які можуть з висоти пташиного польоту (навіть в нічний час) зняти все і вся і знайти тих уродів, хто підпалює ліси і знищує нашу землю. В кожному населенному пункті є відеоспостереження за всіма транспортними засобами, які в’їзжають та виїзжають на їх територію. Якщо подивитися на карту пожеж при першому масовому підпалі та при другому – то ясно простежується кільце навколо Сєвєродонецька, певні лінії, які йдуть від лінії розмежування та інші частини області і навіть можна припустити на яких територіях буде наступний підпал.

Вже цілком зрозуміло, що перед великим територіальним підпалом спочатку йдуть “маленькі” підпали, собі так б мовити забавляння. Тому важливо знайти тих, хто це робить. Можна об’явити обласний план – перехват, збирати оперативну інформацію і знайти тих хто це робить. Але чи вигідно нашій владі це зробити? Це велике питання. Ніхто не покараний за першу масштабну пожежу, не вірю що когось покарають і на цей раз. Довіри до влади і правоохоронних органів не має. При реальних розповідях людей про те, як погано оснащені наші рятувальники вірити в брехливі звітування влади та радіти фоточкам в Фейсбуці про “досягнення” чи координаційні дії чинуш не дуже хочеться. Владі б зараз “відчиститися” від звинувачень людей в тому, що ці підпали організовує не вона сама! Тому що, на кону місцеві вибори, а тому жителів області умисно всіляко позбавляють права взяти участь в управлінні життям своїх територій на наступні п’ять років.

В однієї частини області право голосувати на місцевих виборах банально забрано, хтось вирішив, що обирати собі владу не будуть (не на часі, бо раби, бо це призведе до втрати території і інші маразми).

А що можна придумати для іншої частини області? Звісно масштабну техногенну катастрофу! І сук@, палити заживо людей, тварин та рослини, палити щодня і щоночі, цинічно чекаючи поки деякі чинуші не приймуть рішення відмінити ці місцеві вибори в Луганській області. Якщо я не помиляюся, що основний мотив цих жахливих підпалів це скасування місцевих виборів, то звертаюся до організаторів цих пожеж – перестаньте нехтувати людськими життями, перестаньте як фашисти спалювати наших людей, наші села, ліси, тварин, перестаньте нас вбивати…

Якщо для відміни ваших кончених місцевих виборів потрібні наші людські життя – в пень ваші вибори….

Відміняйте!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Залишайтеся біля свого корита і надалі, може Бог пошле той день коли ви остаточно нажретесь…

 

Написала в фейсбук  Татьяна Соловьева 

 

 

.

 

Читайте по ссылке:

Погибших на пожарах в Луганской области увеличилось до 11 жертв, от огня пострадало 11 тысяч гектаров

Продолжают гибнуть люди от лесных пожаров! Военно-гражданские администрации  Луганской области показали свою несостоятельность в обеспечении безопасности

Ночь в огне и дыму глазами патрульных полицейских. ВИДЕО

 

Ночью в Лисичанске сгорел ресторан GRILL.PUB и горел дом на Березово

 

.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *