Підтримайте Е-петицію  журналіста  з Луганщини: Чому війскові повині  боронити директора «Укрпошти» 4 місяця  за 1 день його зарплати?

Підтримайте Е-петицію  журналіста  з Луганщини: Чому війскові повині боронити директора «Укрпошти» 4 місяця  за 1 день його зарплати?
Електронна петиція до Президента України  з вимогою «Звільнити з посади гендиректора «Укрпошти» Ігоря Смілянського» зареєстрована на сайті «ЕЛЕКТРОННІ ПЕТИЦІЇ Офіційне інтернет-представництво Президента України» 20 січня 2020 року  №22/083162-еп. «Пошта зруйнована, відділення закриваються, газети та кореспонденція доходять невчасно, листонош скорочують, а ті, що залишилися, працюють на неповні ставки. Це — лише неповний обрис «апокаліпсису… 95 тисяч гривень на день «заробляє» Смілянський в своєму комфортному кріслі. Це — 4-місячна зарплата військовослужбовця України на передовій, який щодня ризикує своїм життям заради таких, як Смілянський. Так де справедливість? «, -написано в петиції.  Повідомляє ZARAZ.INFO
Автор петиції мешканець міста Сватово Луганської області Андрій Крюков, який є журналістом, редактором переодичного друкованного україномовного видання «Сватівські відомості». Сьогодні робочи місця, робота редакції, як і богатьоїх друкованих редакцій  опинилися під загрозою зникнення від економічної політики  «Укрпошту» і її афільованого керівництва- Міністерства інфраструктури України. Автор петиції про це скромно промовчав…
Повний текст петиції дивиться нижче.
За  добу петицію вже підтримало  371 громадянина(ки) з необхідних 25000 для розгляду Президентом України. До кінця збору підписів залишилось 90 діб (до 20.05.2020р.)
Петицію можна підтримати тут
.

«Звільнити з посади гендиректора «Укрпошти» Ігоря Смілянського

№22/083162-еп
Автор (ініціатор): Крюков Андрій Олександрович
Дата оприлюднення: 20 січня 2020

 

Пошта зруйнована, відділення закриваються, газети та кореспонденція доходять невчасно, листонош скорочують, а ті, що залишилися, працюють на неповні ставки. Це — лише неповний обрис «апокаліпсису», який з’єдає зсередини єдиного національного оператора поштового зв’язку України «Укрпошту».
На місцях реальний заробіток листонош становить 0.33-0.5 від мінімальної заробітної плати, багато хто з них не заробляє і двох тисяч гривень на місяць.
Реальна якість послуг, які сьогодні надає «Укрпошта», залишає бажати кращого. Після скорочення і закриття сільських поштових відділень селяни взагалі не мають можливості повноцінно користуватися послугами єдиного національного поштового оператора України.
Це — та картина, яку ми бачимо не в «успішних» звітах на паперах чи в моніторах, а — в селах та маленьких містах України.
Хіба це ефективний менеджмент?
На фоні зубожіння людей в нашій державі генеральний директор «Укрпошти» не соромиться своїх заробітків на посаді. Майже два мільйона гривень — така зарплата провального керівника держпідприємства, яка відлякне будь-якого інвестора, що захоче вкласти кошти в розвиток нашої країни.
95 тисяч гривень на день «заробляє» Смілянський в своєму комфортному кріслі. Це — 4-місячна зарплата військовослужбовця України на передовій, який щодня ризикує своїм життям заради таких, як Смілянський. Так де справедливість?
Засновником і акціонером АТ «Укрпошта» є держава в особі  Міністерства інфраструктури України . Якщо на сьогоднішній день очільник Кабміну це — креатура Президента, то І. Смілянський опосередковано теж є креатурою Зеленського, і саме Президент має можливість припинити розвал «Укрпошти» та відкрите «пограбування» її генеральним директором через отримання непомірної зарплати. Звільнити державного мільйонера з займаної посади«.

One Reply to “Підтримайте Е-петицію  журналіста  з Луганщини: Чому війскові повині  боронити директора «Укрпошти» 4 місяця  за 1 день його зарплати?”

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *