Посипати тротуари взимку піском,- наказували виборці депутату Е.Щеглакову

Посипати тротуари взимку піском,- наказували виборці депутату, секретарю Лисичанської міської ради Едуарду Щеглакову. 

Фото із архіву http://www.zaraz.info. Депутат, секретар Лисичанської міської ради Едуард Щеглаков.

Згідно п.6 ст. 16 ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад» депутат місцевої ради «інформує раду та її виконавчі органи про результати обговорення його  звіту,  зауважень  і  пропозицій, висловлених  виборцями  на адресу ради та її органів,  а також про доручення,  дані  депутатові  у  зв'язку   з   його   депутатською діяльністю».

Громадська організація «СХІДНА ВАРТА» 01.03.2017р. звернулася до міського голови і секретаря Лисичанського міської ради з проханням:  «надати інформацію хто з депутатів виконав норму п.6 ст. 16 ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад» і проінформував Лисичанську міську раду та її виконавчі органи про результати обговорення його  звіту (станом до 28.02.2017 року) і що саме було у таких звітах.  Які були  зауваження і  пропозиції, висловлені  виборцями  на адресу ради та її органів,  а також про доручення,  дані  депутатові  у  зв'язку   з   його   депутатською діяльністю?». 

У відповіді на цей  лист були надані копії інформації про результати обговорення  звітів деяких (але не всіх! 17-ти із 36-ти) депутатів на зустрічах з виборцями.  Прес-служба ГО «СХІДНА ВАРТА» оприлюднює інформацію надану депутатами (слідкуйте за анонсами).

 

Нижче публікуємо інформацію депутата, секретаря Лисичанської міської ради Едуарда Щеглаков​а про результати обговорення його  звіту,  зауважень  і  пропозицій, висловлених  виборцями  на адресу ради та її органів,  а також про доручення,  дані  депутатові  у  зв'язку   з   його   депутатською діяльністю. 

 

Згідно п.3 цієї інформації виборці давали наказ депутату Едуардау Щеглакову "Посыпка тротуаров в зимнее время песком".  З іншими наказами виборців знайомтесь у нижче наведеному документі.

 

 

 


Громадськість міста Лисичанська

контролюйте 

 ВИКОНАННЯ НАКАЗІВ ВІБОРЦІВ

депутатами Лисичанської міської ради!

Від вашого контролю за депутатами, бюджетом і роботою виконокому і комунальними підприємствами залежить ваша якість життя у громаді.

 


 

***Додаток***

Активные ссылки на публикации по теме

«Что наказывали избиратели депутатам Лисичанского горсовета»

 

 

  1. «Активнее бороться с УПЫРЯМи-чиновниками…»- наказ виборців депутату М.Шевченко

 

  1. «Продолжить работу по остеклению…и капремонту дорог»- наказ виборців депутату О.Ратушній:

 

  1. «Востановить дорожное покрытие… и освещение…»- наказ виборців депутату Тетяні Корженко

 

  1. «ВОСТАНОВИТЬ ДОРОЖНОЕ ПОКРЫТИЕ И ОСВЕЩЕНИЕ»- НАКАЗУВАЛИ ВИБОРЦІ ДЕПУТАТАМ О.ЮСАКОВІЙ, В.ПОПЕНКО І С.КРАВЧЕНКО 05.04.2017

 

  1. «УСТАНОВИТЬ ОСТАНОВКИ ОБЩЕСТВЕННОГО ТРАНСПОРТА И ОСВЕЩЕНИЕ ЦЕНТРАЛЬНОЙ УЛИЦЫ…» — НАКАЗ ВИБОРЦІВ ДЕПУТАТУ ЯКОВУ ЗАЙЦЕВУ 04.04.2017

 

  1. «ОТЧЕТ О ПРОВЕРКЕ «ЛИСИЧАНСКОГО ТРОЛЛЕЙБУСНОГО УПРАВЛЕНИЯ»- НАКАЗ ВИБОРЦІВ ДЕПУТАТУ Г.БАДАЕВУ 04.04.2017

 

  1. ЯК ДЕПУТАТ АЖИПА ПРОІНФОРМУВАВ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ОБГОВОРЕННЯ ЙОГО ЗВІТУ 03.04.2017

 

ЯК ДЕПУТАТИ ЛИСИЧАНСЬКОЇ МІСЬКРАДИ ІНФОРМУЮТЬ РАДУ ТА ЇЇ ВИКОНАВЧІ ОРГАНИ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ОБГОВОРЕННЯ СВОГО ЗВІТУ? 03.04.2017

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *