«Працюємо над збереженням архіву Мукачівщини», — написав Сергій Гайдай. А переселенці скаржаться, що архіви з Луганщини не вивезені!

Екс- очільник Луганської обладміністрації, а нині голова Мукачівської районної державної адміністрації Закарпатської області Сергій Гайдай свою роботу на новому місці почав у т. ч. «Працєю над збереженням архіву Мукачівщини». Про це він повідомив на своїй сторінці в фейсбук.

Під цією інформацією від Гайдая переселенка(?) з Лисичанська, голова НПГУ шахта » Тошківська» заступник директора Лідія Галкіна в єдиному коментарі написала що завидує Мукачівцям: «Вдалої роботи Вам Сергій Володимирович. Попри тих питань, які були вирішені за Вашу каденцію на Луганщині,з Вашим досвідом,вище вказані проблеми звісно будуть згодом вирішені … Кожного разу радіємо за Вас і по «доброму» завидуємо Мукачівцям.…. Бути добру«. (До речі серед коментаторів «під Гайдаєм» дуже багато вподобайок пишуть по темі «чиновник переїхав в Мукачево» мешканці з Луганської області- тому пропонуємо переселенцям зробити свої оригінальні дописи, але з нашого досвіду Гайдай видаляє всі негативні коментарі стосовно себе).

А ось багато переселенців Луганської області скаржаться, що архіви з державних установ не вивезли і тепер у них проблеми з оформленням документів. Так наприклад переселенкі з Попасної на відео розповіли про проблему з невивезеними архівними документами, а переселенці з Лисичанська, Сєвєродонецька і інших міст активно в коментарях під нашими публікаціями розповіли про свої проблеми з невивезеними архівними документами. Ми пам’ятаємо, що для вивезення архівних документів з Лисичанська, Сєвєвродонецька да і Попасної (Рубіжного) був досить тривалий час — від одного до чотирьох місяців. Але виходить, що чиновники на Луганщині не організували вивезення архівів, а займались тількі відео-піаром?

Відео/ переселенки з Попасної скаржаться, що у них проблеми з офрмленням документів із-за того, що не вивезені архіви.
Скріншот/ Переселенка з Лисичанська «Наталья Вещунова» скарижиться, що теж ні чого не вивезли

Читайте по темі:

Про ОБМЕЖЕННЯ в ФЕЙСБУК(!!!), не вивезені архівні документи і інше скаржаться переселенці з Попасної на чиновників з Луганської області

Переселенці з Луганщини масово коментарямі підтвердили відео-скаргу землячок на чиновників. Що написав начальник Попаснянської МВА Ханатов?

Зеленський в Мукачево призначив Гайдая, який образами людей вже 2 рази порушив «Правила етичної поведінки держслужбовців»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *