Росіяни закріплюються у Луганській області, — британська розвідка

За даними британської розвідки, окупаційні війська РФ укріплюються у Запорізькій та Луганській областях, побоюючись можливого наступу ЗСУ.

«Незважаючи на те, що Росія зосередила свої оперативні зусилля на центральній частині Донбасу, вона, як і раніше, стурбована захистом крайніх ділянок своєї розширеної лінії фронту», — йдеться в повідомленні.

Як зазначили у розвідці, про це свідчить будівництво оборонних укріплень у Запорізькій та Луганській областях і перекидання особового складу. Лінія фронту Росії в Україні становить приблизно 1288 км, з них лінія фронту в окупованій Запорізькій області — 192 км.

«Великий український прорив у Запорізькій області серйозно підірве життєздатність російського «сухопутного мосту», що з’єднує Ростовську область Росії та Крим; Український успіх у Луганській області ще більше підірве проголошену військову ціль Росії щодо «звільнення» Донбасу», — підкреслили у розвідці.

Вирішити, якій з цих загроз протидіяти у першу чергу, ймовірно, є однією з центральних дилем для російських фахівців з оперативного планування, додали в розвідці.